Списък с всички подадени сигнали в община Добрич
Филтър за сигнали
Сигнал 40 щ32
14.03.2025
4285
Все още никакви предприети мерки по сигнал 4032.Колата все още е там и пречи
Изгоряла или повредено осветително тяло - несвети
14.03.2025
4284
Уличното осветинелно тяло е повледено и вечер не свети. Намира се пред имота с административен адрес ул. Лозята трети път 61. Посочил съм мястото с отметка на картата. Благодаря Ви предварително.
Улично осветление
13.03.2025
4283
На ул. Емона пред блок 8 вх А уличната лампа не свети от няколко седмици. Също така има клон който пречи да е пълноценно осветлението на същата лампа. Моля, за съдействие в най кратък срок за посочените проблеми! Благодаря!
Изгоряла крушка
12.03.2025
4282
Изгоряла крушка на уличен стълб.
Оплакване
12.03.2025
4281
Днес около 10ч шофьор на автобус номер2 рязко натиска спирачка при напомняне че трябва да спре .Тъща ми пада и се удря много лошо.Шофьорът даже не и помогнал да стане и не се извинил .Моля да бъде установен въпросния и да му се поиска обяснение и наказание С уважение!
Детска площадка
12.03.2025
4277
Здрвейте, пиша ви относно детска площадка , която се намира до Енерго про. В окаяно състояние е и занемарена, а е една от най- посещаваните в града. Пясък почти липсва, както и стърготини към детска катерушка. Липсват елементи към люлки. Не зная от кога не е боядисвана.
Намаляване на ПТП или залуняване .
11.03.2025
4274
Уважаеми дами и господа, Пиша за тенденция за увеличаването на ПТП в Добрич и въвеждането на пешеходните пътеки глоби за пешеходци ,който преминават с телефон да говорят,играят,пишат ,че има логика . За да се сравни и броя на тези спрени с МПС да боравят с телефон по време на управление на МПС. Или намелее или намалят ПТП. Но трябва да се обърне внимание и за състоянието на пешеходните пътеки и пътна маркировка защото също е от значение . Хубав ден
Разбит път
11.03.2025
4273
Здравейте! Искам да съобщя за множество безброй дупки по Гази Баба ул. втори (2) път. Ще съм благодарна, ако се обърне внимание на този участък на града.
Пропаднала подпорна стена
11.03.2025
4272
Какво се случва с пропадналата стена до блок 64 ,входове "Д" и "Е",за която многократно е подаван сигнал?Вече 5 години,нищо не се предприема.Трябва ли да се случи трагедия с човешки живот,за да се заемете с отстраняването на проблема?
Пропадане на шахта
10.03.2025
4269
Прилагам снимка и кратко видео към проблем: пропадаща шахта от около 10 дена. Дружба 3 преди блок 31 от страната на гаражите. В основата на шахтата вече няма настилка което се вижда донякъде на снимките. Потока от коли е голям, вечерно време в едната посока се паркира и за движение остава само платното с пропадащата шахта. Отделно за да се изкарат превозните средства от два гаража трябва да се направи маневра, която хваща пропадащия участък и е въпрос на дни да се стигне до инцидент.