Сигнали в Добрич днес

В процес 1720 Приключени 2066

Списък с всички подадени сигнали в община Добрич

Филтър за сигнали

Сигнал №1833

Начало
27.03.2021
ID:
1833

Улицата беше разкопана на две места от ВиК. След множество оболни валежи и снеговалежи, дупките са дълбоки и опасни. Тази улица е много натоварена - свърза детски градини и училище недопустимо е да изглежда по този начин улица в централната част на града

Статус:  В процес

Сигнал №1822

Начало
16.03.2021
ID:
1822

Липсва осветление около зала Добротица.Синът ми тренира лека атлетика.Входът се намира на гърба на залата.За да се стигне до там трябва да се заобиколи залата.Много е тъмно.Пратих снимка със светкавица и две както е всъщност.Надявам се сигналът ми да бъде проверен и разрешен.Благодаря!

Статус:  В процес

Сигнал №1815

Начало
10.03.2021
ID:
1815

Автобусна спирка. 10.03.2021г. - 11:50ч.

Статус:  В процес

Сигнал №1813

Начало
09.03.2021
ID:
1813

Имаме пропаднал път с дупки в началото на жк. Иглика 1 пред вход а, където ако минеш с ниска кола опираш отвсякъде и слизаш да гледаш какво се е счупило. Не може да се паркика пред входа понежа ако тръгнаш да се въртиш из дупките опираш още по-мощно. Особено при лоши условия със сняг и ори образували се там коловози става пълен ужас. А това е началото на един квартал!!! Още с влизането усещаш серия от дупки!

Статус:  В процес

Сигнал №1812

Начало
09.03.2021
ID:
1812

Двата стълба в началото на улицата от Иглика 1 вход А към пожарната са неработещи и нямаме никакво осветление пред вход А, нито пък имаме поглед към колите вечерта. Преди са светили сега звъня по телефона и излизат с оправданието, че имало високо напрежение. А преди как са светили там стълбовете? Пълна тъмница е при нас. Вечер е голям проблем прибирането, страшно и мрачно. Пред всеки един друг вход има осветление само пред нашия не.

Статус:  В процес

Сигнал №1807

Начало
07.03.2021
ID:
1807

Много дупки....

Статус:  В процес

Сигнал №1798

Начало
28.02.2021
ID:
1798

Цялата улица е прекалено зле с много дупки! Защо плащаме данъци?

Статус:  В процес

Сигнал №1797

Начало
28.02.2021
ID:
1797

Цялата улица е прекалено зле с много дупки! Защо плащаме данъци?

Статус:  В процес

Сигнал №1796

Начало
28.02.2021
ID:
1796

цялата улица е осеяна с дупки

Статус:  В процес

Сигнал №1789

Начало
24.02.2021
ID:
1789

Здравейте, на този адрес бл.18 вх.В има неработещ и несветещ стълб, пред входа е адски тъмно и няма никаква видимост вечер

Статус:  В процес