Списък с всички подадени сигнали в община Добрич
Филтър за сигнали
Сигнал №1833
27.03.2021
1833
Улицата беше разкопана на две места от ВиК. След множество оболни валежи и снеговалежи, дупките са дълбоки и опасни. Тази улица е много натоварена - свърза детски градини и училище недопустимо е да изглежда по този начин улица в централната част на града
Сигнал №1822
16.03.2021
1822
Липсва осветление около зала Добротица.Синът ми тренира лека атлетика.Входът се намира на гърба на залата.За да се стигне до там трябва да се заобиколи залата.Много е тъмно.Пратих снимка със светкавица и две както е всъщност.Надявам се сигналът ми да бъде проверен и разрешен.Благодаря!
Сигнал №1815
10.03.2021
1815
Автобусна спирка. 10.03.2021г. - 11:50ч.
Сигнал №1813
09.03.2021
1813
Имаме пропаднал път с дупки в началото на жк. Иглика 1 пред вход а, където ако минеш с ниска кола опираш отвсякъде и слизаш да гледаш какво се е счупило. Не може да се паркика пред входа понежа ако тръгнаш да се въртиш из дупките опираш още по-мощно. Особено при лоши условия със сняг и ори образували се там коловози става пълен ужас. А това е началото на един квартал!!! Още с влизането усещаш серия от дупки!
Сигнал №1812
09.03.2021
1812
Двата стълба в началото на улицата от Иглика 1 вход А към пожарната са неработещи и нямаме никакво осветление пред вход А, нито пък имаме поглед към колите вечерта. Преди са светили сега звъня по телефона и излизат с оправданието, че имало високо напрежение. А преди как са светили там стълбовете? Пълна тъмница е при нас. Вечер е голям проблем прибирането, страшно и мрачно. Пред всеки един друг вход има осветление само пред нашия не.
Сигнал №1807
07.03.2021
1807
Много дупки....
Сигнал №1798
28.02.2021
1798
Цялата улица е прекалено зле с много дупки! Защо плащаме данъци?
Сигнал №1797
28.02.2021
1797
Цялата улица е прекалено зле с много дупки! Защо плащаме данъци?
Сигнал №1796
28.02.2021
1796
цялата улица е осеяна с дупки
Сигнал №1789
24.02.2021
1789
Здравейте, на този адрес бл.18 вх.В има неработещ и несветещ стълб, пред входа е адски тъмно и няма никаква видимост вечер