Сигнали в Добрич днес

В процес 994 Приключени 1490

Списък с всички подадени сигнали в община Добрич

Филтър за сигнали

относно санирането на блока

Начало
06.02.2024
ID:
2888

Здравейте, Преди известно време ви изпратих относно не затворена тераса над моя ап.2, при санирането сигнал №2512 и досега не съм получила никакъв отговор. сега ви изпращам и някои снимки - бл.15 вх.Г - ап.2 и над него.- може да огледате как е саниран и да го сравните с бл.14, който започнаха след нашия как е направен и за колко време . Бл.15 ни мотаха - 8-9 месеца. Тоя сив- циментен цвят нацапана , като недовършен само някои тераси е в лилав цвят избрани, вместо да се направи цвета както на техните тераси и на другите, както е на бл.14 ..Как така е избрано само на някои тераси да са оцветени, кои са те за сметка на какво и от задната страна долу не е направен и перваза .Преди доста време вече години бях помолла за пръст за градинка само обещаваха и нищо не достави

Статус:  В процес

Счупен клон на дърво

Начало
05.02.2024
ID:
2887

Счупен клон от дърво, който е провиснал и всеки момент може да падне. Предпоставка е за почти случил се инцидент. Намира се между Пощата и северната част на читалището.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Не изхвърлен боклук

Начало
05.02.2024
ID:
2886

Боклука не е изхвърлен от събота !!!

Статус:  В процес

Не светеща улична лампа

Начало
05.02.2024
ID:
2885

Улица 8ми март има не работеща улична лампа намира се на крастовишето по улица Вардар и 8ми-март по баира на горе в дясно първата лампа

Статус:  В процес

Неизвозена смет на 4/02/24

Начало
05.02.2024
ID:
2884

В следствие на не извозена смет от фирмата отговорна за това се стигна до замърсяване на около блоковото пространство !!! Това се случи в неделя 4/02/2024 . Боклуците се разпръснаха от вятъра и всичко е замърсено с найлонови торбички. Моля да се потърси отговорност от сметоподдържащата фирма, нова не се случва за първи път

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Изоставен автомобил

Начало
04.02.2024
ID:
2883

Автомобилът е изоставен през декември месец 2023 на паркинга зад блок 6 в квартал Добротица. Няма валидна гражданска отговорност и прегледа е изтекъл. Пречи за паркирането на живущите в блока и съседните около него. Няма яснота от живущите наоколо на кого е изоставеният автомобил. ТХ7765ХМ лилав на цвят

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Опасно дърво

Начало
03.02.2024
ID:
2882

Здравейте, На бул. Христо Ботев до трафопоста зад православен храм "Св. Димитър" има опасно наклонено дърво над пътя. Видимо наклонът на дървото е естествен и не е предизвикан от външни процеси, но при евентуален обилен снеговалеж би могло да натежи и да се счупи на тротоара и пътя, което може да застраши човешки живот. Моля да го инспектирате и да вземете мерки за обезопасяването му. Благодаря!

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Счупени клони, надвиснали над тротоара

Начало
03.02.2024
ID:
2881

Счупени са клоните на дърветата по тротоара на улицата, в резултат от силните ветрове. Надвиснали са опасно над тротоара като се държат на ивици, малки части от кората на дървото и са подпрени върху външни кабели на стълб по протежение на улицата (осветление). Това е втори сигнал в рамките на 3 месеца, но липсва реакция от длъжностните лица.

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Ужасно замърсяване в общински блок за живеене

Начало
02.02.2024
ID:
2879

Здравейте! Надявам се да се обръщам в правилната институция! От близо седмица от ЕЛ таблото ми излиза ужасен пушек и се оказа, че това не е само в моя апартамент. Оказа се, че същия проблем го има апартамента до моя и на горния етаж. Причината според мен е някъде неправилно поставена печка за отопление и може би поддържането и с някакви въглища, за това не мога да бъда сигурна.Обиколих всички апартаменти като отговора на въпроса ми случайно дали не е от тях е, че не е от тях и така абсолютно никой не си призна дали случайно не е от него. Но според мен това не е нормално повече от един апартамент да се оплаква от този проблем и да не се обърне внимание. Има и деца, за които този пушек, който се насъбира и не те оставя да спиш е доста вреден. Извинявам се, ако оплакването не е за тук!

Статус:  В процес

Опасно дърво

Начало
01.02.2024
ID:
2878

Пред входа в който живеем има огромно старо дърво (липа) което, подкопава основите на цялата сграда. Също така, клоните му навлизат в откритите тераси на живущите и създават условия за щети, както материални, така и физически. Ще сме много благодарни ако, въпросното дърво бъде отсякано или драстично подкастрено. Надяваме се за бързо и навременно реагиране и благодарим предварително

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител