Сигнали в Добрич днес

В процес 994 Приключени 1490

Списък с всички подадени сигнали в община Добрич

Филтър за сигнали

Сигнал №942

Начало
12.07.2019
ID:
942

Подлеза в близост до болницата по булевард "Трети март " е с провиснали кабели, стърчащи железа , нарушена цялост на стълбите. Подлеза се ползва от много хора , в близост до него и в самия подлез играят деца.

Статус:  В процес

Сигнал №937

Начало
06.07.2019
ID:
937

Здравейте, на посочения адрес има сграда, която се руши и е опасна за живущите наоколо. Има тухли, които падат, растителност, която не се премахва, което е предпоставка за развъждане на змии и други опасни животни. В рушащата се сграда има и прилепи. Моля да се вземат мерки.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №936

Начало
06.07.2019
ID:
936

На този адрес се намира сграда, която се руши и е опасна за преминаващите хора. Има опасност от събиране на наркомани, бездомници, което застрашава живота на живущите в района. Моля да се предприемат мерки, за да се избегнат всякакви лоши действия от недобронамерени хора.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №928

Начало
01.07.2019
ID:
928

Изоставен автомобил, без регистрационни табели на общинска територия, без възможност на преминаване на друг автомобил от там.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №924

Начало
28.06.2019
ID:
924

Изкоренявате дървета, а ще задсадите ли нови на тяхно място? Преди 30 години при предишния ремонт на улицата се премахнаха много по-стари дървета в сравнение с тези, които премахнахте днес, но се посадиха тези, които изкоренихте днес. Надявам се да има нови дървета, което според мен е задължително!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №922

Начало
27.06.2019
ID:
922

Здравейте. Детската площадка на Бул.25-Септември 48,близост до Стария Добрич е изпочупено от месеци.Стълби и парапети липсват.Част от оградата на самата площадка отново липсва. Метални стълбове приличащи на осветление над пейките в самата площадка са пред падане. Кошчетата за отпадаци не са почиствани. Както и кошчетата на детската площадка за Община Добрич също преливат. Кой се грижи за чистота на площадките и тяхните съоръжения? Ще се вземат ли някакви решения?

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №907

Начало
20.06.2019
ID:
907

От водния цикъл и дъжда 70 см. Дупки, ще падне някое дете ,пешеходец или автомобил.Не можем да си изкараме автомобилите от 14 дни.шахтите се запушиха с камъни и се наводнихме.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №903

Начало
18.06.2019
ID:
903

здравейте,това се случва ежедневно срещу новата сграда на битова техника(на пазара).наемателите на сергии на пазара си изхвърлят боклуците заедно с развалените плодове и зеленчуци.молим да предприемете нещо.

Статус:  В процес

Сигнал №899

Начало
14.06.2019
ID:
899

След разкопаване по водният цикъл, две от насипаните ями пред жк.Добротица, бл.14 вх.В, започнаха прогресивно да пропадат. Едната яма беше засипана само с пръст, като един куп от изкопаната пръст стои на пътя вече месец, но самият изкоп след последният дъжд пропадна с ~30см. Особено опасен нощно време (минават коли и пешеходци). Другото пропадане е непосредствено пред гараж до вх.В на бл.14. Пропадането е ~20 см, заедно със спирателен кран на ВиК. Има опасност от повреда на крана и водопровода.

Статус:  В процес