Сигнали в Добрич днес

В процес 933 Приключени 1439

Списък с всички подадени сигнали в община Добрич

Филтър за сигнали

Сигнал №437

Начало
21.03.2018
ID:
437

Това е пред блока в който живея.Всеки ден ми се налага да минавам покрай този абсурд .Преди седмица скъхах и шарнир на колата си заради тези дупки или по скоро ями.Докога ще нехайстват управляващите ни .Колко хора трябва да си начупят колите, или не дай си Боже да пострадат за да се се промени нещо???

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №434

Начало
21.03.2018
ID:
434

Точно на пътеката между бл 70 и 71 има ВиК разкопка която стои от години. Прилагам изглед от Google Maps https://www.google.bg/maps/@43.5809498,27.8421789,3a,51.3y,28.53h,76.88t/data=!3m6!1e1!3m4!1sFaDRgHFe7mbTIyj4LCV_bw!2e0!7i13312!8i6656?hl=bg

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №426

Начало
12.03.2018
ID:
426

По булеварда, конкретно от кръстовището за болницата, под моста посока ВИК. Няма път, не само има дупки, но и преминаването р много трудно и в двете платна

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №425

Начало
11.03.2018
ID:
425

Цялата улица е в окаяно състояние! Многобройни дупки, както и на кръстовището с ул.”Баба Тонка”

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №421

Начало
09.03.2018
ID:
421

Вече втори месец след ремонтни дейности по водния цикъл, в началото на улицата N 1, от страната на уч."Д. Талев" зее огромна дупка. Няма абсолютно никакво заграждение, буквално е на средата на пътя. Подадох веднъж сигнал във ВиК, отговор " Не е наша грешка, но ще проверим". Това беше на 26.02. Моля, някой да обърне внимание, за да не стигаме отново до телевизиите. Благодаря

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №414

Начало
04.03.2018
ID:
414

Дупка от ВиК, запълнена с камъни чакъл

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №409

Начало
01.03.2018
ID:
409

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №407

Начало
27.02.2018
ID:
407

бързо растяща дупка на улицата

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №406

Начало
27.02.2018
ID:
406

Огромна и дълбока дупка на завоя

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №398

Начало
19.02.2018
ID:
398

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител