Сигнали в Добрич днес

В процес 1058 Приключени 1649

Списък с всички подадени сигнали в община Добрич

Филтър за сигнали

Сигнал №607

Начало
04.10.2018
ID:
607

Катастрофирал автомобил е паркиран от повече от година на тясната уличка от училище Вапцаров към блок 26 на бул. Добруджа и пречи на движението.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №584

Начало
08.09.2018
ID:
584

На тротоара пред магазин "Джеронимо" има два паркирани автомобила без регистрационни табели от една година. Автомобилите никога не са регистрирани, и пречат да паркират автомобили които са регистрирани и си плащат данъците в Община гр. Добрич. Автомобилите са синя Шкода Фабия и Рено Клио.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №566

Начало
30.08.2018
ID:
566

Паркирал на 2 места за инвалиди

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №557

Начало
21.08.2018
ID:
557

По булевард „Добруджа” на метри от пешеходо пътека срещу съда има паркиран от месеци автомобил с бургаска регистрация. Гумите са спукани - видимо е изоставен там.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №530

Начало
13.07.2018
ID:
530

Здравейте. Днес аз като живущ и домоуправител на ул. Полковник Дрангов 8,В,3 бях глобен с 20 лв.,затова че моя автомобил е паркиран пред входа. Моля да се вземе решение от страна на общината и да се постави знак че знака за забранено паркиране Не важи за живущите в блока по адрес на личните документи. Ако не се вземе решение, всички от входа и блок 8, ще свалим знака в знак на несъгласие за налагането на глоби.

Статус:  В процес

Сигнал №506

Начало
15.06.2018
ID:
506

Множество паркирали автомобили на тротоара.Снимките са през деня след 17.00 стават повече.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №467

Начало
12.04.2018
ID:
467

Оградени парко места със синджири . Писна ми от тарикати . Моля за съдействие .

Статус:  В процес

Сигнал №455

Начало
30.03.2018
ID:
455

Изоставено МПС в разрез със законовите разпоредби - неплатени ЗГО, липса на ГТП, и верояно неплатени данъци. Трета година стои безстопанствено пред вход Ж на блок 2, без да е помръдавл от мястото си. Никой не знае кой е собственика, никой не е виждал хора да се въртят около МПС-то. Моля приложете закона и освободете паркинг мястото за живущите в блока които плащат редовно данъци, застраховки и винетки.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №452

Начало
27.03.2018
ID:
452

Автомобилът е паркиран на тротоара от поне 5 години. Преди водния цикъл нямаше проблем, но сега е почти невъзможно да се мине покрай него, а ако не мина от там няма как да стигна до дома си! Дъщеря ми е втори клас и всеки ден ( вече повече от месец) минава със страх покрай него защото разстоянието от автомобила до дупката е не повече от 30-40 см. Вече пуснах една жалба в мобилното приложение Civi с входящ номер 94П-00-148/19.03.2018 но вече седмица и нищо.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №440

Начало
22.03.2018
ID:
440

изоставена кола ,която пречи и грози само . Всеки прави каквото си иска . Моля за съдействие .

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител