Сигнали в Добрич днес

В процес 1034 Приключени 1527

Списък с всички подадени сигнали в община Добрич

Филтър за сигнали

Сигнал №924

Начало
28.06.2019
ID:
924

Изкоренявате дървета, а ще задсадите ли нови на тяхно място? Преди 30 години при предишния ремонт на улицата се премахнаха много по-стари дървета в сравнение с тези, които премахнахте днес, но се посадиха тези, които изкоренихте днес. Надявам се да има нови дървета, което според мен е задължително!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №922

Начало
27.06.2019
ID:
922

Здравейте. Детската площадка на Бул.25-Септември 48,близост до Стария Добрич е изпочупено от месеци.Стълби и парапети липсват.Част от оградата на самата площадка отново липсва. Метални стълбове приличащи на осветление над пейките в самата площадка са пред падане. Кошчетата за отпадаци не са почиствани. Както и кошчетата на детската площадка за Община Добрич също преливат. Кой се грижи за чистота на площадките и тяхните съоръжения? Ще се вземат ли някакви решения?

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №907

Начало
20.06.2019
ID:
907

От водния цикъл и дъжда 70 см. Дупки, ще падне някое дете ,пешеходец или автомобил.Не можем да си изкараме автомобилите от 14 дни.шахтите се запушиха с камъни и се наводнихме.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №903

Начало
18.06.2019
ID:
903

здравейте,това се случва ежедневно срещу новата сграда на битова техника(на пазара).наемателите на сергии на пазара си изхвърлят боклуците заедно с развалените плодове и зеленчуци.молим да предприемете нещо.

Статус:  В процес

Сигнал №899

Начало
14.06.2019
ID:
899

След разкопаване по водният цикъл, две от насипаните ями пред жк.Добротица, бл.14 вх.В, започнаха прогресивно да пропадат. Едната яма беше засипана само с пръст, като един куп от изкопаната пръст стои на пътя вече месец, но самият изкоп след последният дъжд пропадна с ~30см. Особено опасен нощно време (минават коли и пешеходци). Другото пропадане е непосредствено пред гараж до вх.В на бл.14. Пропадането е ~20 см, заедно със спирателен кран на ВиК. Има опасност от повреда на крана и водопровода.

Статус:  В процес

Сигнал №881

Начало
04.06.2019
ID:
881

Неокосена трева по булевард 25 септември в кв Рилци.Много е опасно при излизане на автомобили от кварталните улици.Няма никаква видимост.Моля да изпратите екип за почистване.

Статус:  В процес

Сигнал №853

Начало
17.05.2019
ID:
853

има общинско място което е запустяло с треви дървета боклуци и остатъци от сгради.На местото има изоставени неизползвани незаконни гаражи.Има опастност и от появата на змии.Имаме подадена жалба от повече от година и не са взети никакви мерки.Молим за вашето съдействие да се почисти и направят градинки с цветя за естетичен вид за нормални условия за живеене.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №840

Начало
10.05.2019
ID:
840

Паркирани три автомобила на паркинга на пл.Македония с табели за проджба от 2 месеца: 1 Фолксваген голф - бял 2.Рено еспейс -зелен 3.Рено сценик-сив ДОРИ без регистрационни табели. Информиран служител на тел.0882511200 два пъти на 08.05.19г. в 14 и 16 ч., но същия се държа грубо и некомпетентно, не се представи и заяви , че всеки може да спира където поиска. Нарушението е по чл. 41 от НОРПООСОС на общ. Добрич, което се наложи да ограмотявам служителя.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №834

Начало
07.05.2019
ID:
834

Моля, проверете! Има следи от жълт прах около локвите и масово провокирани дихателни раздразнения, съпроводени с обилна секреция от носа и суха кашлица. Наблюдава се от петък 03.05.2019 г. Кой контролира пръскането с опасни пестициди? Живота и здравето на хората няма ли значение?

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №827

Начало
01.05.2019
ID:
827

Множество кучета, които не носят маркери на различни места по пътя Добрич-Богдан. Случва се лаят и да се хвърлят за да захапят велосипедисти и пешеходци.

Статус:  В процес