Сигнали в Добрич днес

В процес 933 Приключени 1439

Списък с всички подадени сигнали в община Добрич

Филтър за сигнали

Сигнал №390

Начало
12.02.2018
ID:
390

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №382

Начало
05.02.2018
ID:
382

Здравейте става въпрос за участъка който е зад Хуманитарна Гимназия пътят зад училището е в окаяно състояние има много дупки и на всякъде се разнася кал и е голямо предизвикателство да се стигне до там. Както знаем там има детска ясла, детска градина и училище. В по топлият период се вдигат едни прахолии децата играят навън и всичко това го дишат. Проблема е от години не знам защо нищо не се предприема. Моля обърнете внимание!!!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №381

Начало
05.02.2018
ID:
381

Здравейте става въпрос за участъка който е зад Хуманитарна Гимназия пътят зад училището е в окаяно състояние има много дупки и на всякъде се разнася кал и е голямо предизвикателство да се стигне до там. Както знаем там има детска ясла, детска градина и училище. В по топлият период се вдигат едни прахолии децата играят навън и всичко това го дишат. Проблема е от години не знам защо нищо не се предприема. Моля обърнете внимание!!!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №370

Начало
01.02.2018
ID:
370

Искам да напомня, че дупките по улица"Твърдица" кв. Рилци са си все там.Въпросът ми към Общината е: "Ако /ние живущите/намерим фирма ,която да ни ремонтира улицата, в какъв срок Общината ще ни осребри фактурите за ремонта?

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №368

Начало
31.01.2018
ID:
368

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №366

Начало
30.01.2018
ID:
366

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №365

Начало
30.01.2018
ID:
365

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №364

Начало
29.01.2018
ID:
364

Множество дупки и постоянен теч на вода.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №362

Начало
26.01.2018
ID:
362

Дупка с размери 40/60/30 зее от месец на улицата и много други, остатъци от ремонти на ВИК. Опасна, неприятна и разбиваща колите!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №336

Начало
04.12.2017
ID:
336

След полагане на кабел или нещо друго беше изкопан канал през улицата . Този канал вече доста улегна и е доста опасен . Ако има как нека да се вземат мерки за запъването му .

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител