Сигнали в Добрич днес

В процес 1034 Приключени 1527

Списък с всички подадени сигнали в община Добрич

Филтър за сигнали

Сигнал №826

Начало
01.05.2019
ID:
826

Каналите за отвеждане на вода са разбити. Намират се пред художествената галерия и на метри от общината. Прави много лошо впечатление особенно на това място.

Статус:  В процес

Сигнал №824

Начало
30.04.2019
ID:
824

По ул.Димитър Ковачев от кръстовището с бул.Добруджа до Новата поща пътя е в ужасно състояние.Поне да се запълнят дупките с чакъл докато започнат да ги асвалтират .

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №817

Начало
22.04.2019
ID:
817

Изоставен лек автомобил без регистрационни табели на тротоара.

Статус:  В процес

Сигнал №790

Начало
05.04.2019
ID:
790

Точно на сфетофара в посока рилци по цялото платно огромен кратер през който е вече невъзможно да се преминава без поражения по автомобилите.знам,че е свързано с водния цикъл,но поне малко чакъл може да се сложи да се поизравни.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №789

Начало
05.04.2019
ID:
789

Точно на сфетофара в посока рилци по цялото платно огромен кратер през който е вече невъзможно да се преминава без поражения по автомобилите.знам,че е свързано с водния цикъл,но поне малко чакъл може да се сложи да се поизравни.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №788

Начало
05.04.2019
ID:
788

Точно на сфетофара в посока рилци по цялото платно огромен кратер през който е вече невъзможно да се преминава без поражения по автомобилите.знам,че е свързано с водния цикъл,но поне малко чакъл може да се сложи да се поизравни.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №775

Начало
14.03.2019
ID:
775

Поставено е незаконна преграда с верига, тип бариера.

Статус:  В процес

Сигнал №765

Начало
11.03.2019
ID:
765

По случай заговезни, за здраве, наши сънародници запалиха в неделя вечер около 50-80 автомобилни стари гуми. Те продължават да горят и тлеят и сигурно ще го правят, като миналата година, до четвъртък. Това се прави не за здраве, а поради пълната сигурност за безнаказаност.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №760

Начало
06.03.2019
ID:
760

на ул. Дунав 24, вх.E, ап.20 се отглежда огромно черно куче,което се разхожда без намордник, ползва асансьора, в който се возят и малки деца, вие през нощните часове,скимти,не може да се спи,но на стопанина му обаче никак не му пука от забележките на живущите.

Статус:  В процес

Сигнал №752

Начало
27.02.2019
ID:
752

На автомивката, намираща се в кв."Добротица" до супермаркета има куче, което има агресивно поведение спрямо минаващите граждани. Въпреки разговора ми, проведен с приюта за животни и отговора им, че след тяхно посещение кучето било вързано, то продължава да се разхожда свободно,да е агресивно и по цяла нощ лае. Защо трябва да търпим това?

Статус:  В процес