Сигнали в Добрич днес

В процес 933 Приключени 1439

Списък с всички подадени сигнали в община Добрич

Филтър за сигнали

Сигнал №328

Начало
26.11.2017
ID:
328

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №327

Начало
26.11.2017
ID:
327

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №326

Начало
26.11.2017
ID:
326

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №325

Начало
26.11.2017
ID:
325

Поредната глупост на ВиК

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №322

Начало
20.11.2017
ID:
322

След многократно копаене по аварии на ВИК останаха дупки половин кола да се скрие.Ходих до комунални складова база по пътя с.Врачанци и техниците ми казаха ,че само трябва да ви информираме за да се попълнят дупките с натрошения филц от рязането на дупките-моля само им кажете -те споделиха че още утре ще дойдат да ги запълнят

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №319

Начало
13.11.2017
ID:
319

Опасна дупка на пътя към газохранилището "Топливо" АД, където преминават автоцистерни.

Статус:  В процес

Сигнал №318

Начало
13.11.2017
ID:
318

Опасна дупка на пътя към газохранилището "Топливо" АД, където преминават автоцистерни.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №313

Начало
04.11.2017
ID:
313

До шахтата.

Статус:  В процес

Сигнал №312

Начало
04.11.2017
ID:
312

Дупка, точно до шахтата, въпреки сигнала преди няколко месеца все още не оправена.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител