Сигнали в Добрич днес

В процес 994 Приключени 1490

Списък с всички подадени сигнали в община Добрич

Филтър за сигнали

Сигнал №141

Начало
02.03.2017
ID:
141

От няколко години тази улица се е превърнала от двупосочна в еднопосочна(с вместимост една кола), заради паркиралите на нея коли.Води се нелегален паркинг на служителите на "Добрич Строй".Това е уличката от ул.Дим.Ковачев към Балик бл.25.Това е улица, на която има училище и сутрин е ужасно натоварено...за да си позволяваме да чакаме да преминат насрещните коли по цялата улица!

Статус:  В процес

Сигнал №98

Начало
04.01.2017
ID:
98

До блок 59на бул.Русия, между блока и денонощния магазин е паркиран камион ВОЛВО, без регистрационни табели. Камионът е натоварен с битови отпадъци и стои така натоварен повече от 2 години. Когато духа вятър , от каросерията хвърчат боклуци и се разнасят навсякъде. Камионът се ползваше от фирмата за дограма на Митровски, която се намира точно зад блок 59. Моля да вземете необходимите мерки за премахване камиона с натовареното върху него сметище.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №91

Начало
23.12.2016
ID:
91

ТХ4406ТХ Изоставен от повече от две години автомобил. Започнато е вече разграбването му. Автомобилът е и паркиран на продължението на тротоар.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №70

Начало
02.11.2016
ID:
70

Това е всеки ден !

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №68

Начало
26.10.2016
ID:
68

Улица Витоша от една година е заграбена от фирма Агродимекс. Поставени са заключващи устройства даже и в почивните дни. Даже и да са платили за парко места какво означава, че всеки с пари може да заграби обществени места който са на всички граждани на гр.Добрич. Ние за разлика от въпросната фирма плащаме данък МПС в Община Добрич, за техните автомобили не знам. Моля, да се разгледа случая и да се даде равностойно достъп до обществена инфраструктура.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №51

Начало
06.10.2016
ID:
51

Въпреки опитите на "Кауфланд" да въведат ред, и въпреки че увеличиха драстично паркинг местата предвидени за хора с увреждания, там много рядко може да се паркира от съответните люде. Местата са заети през деня от всякакъв вид МПС-та без стикери, често от скъпи луксозни коли. Всичко това, при условие че паркингът е полупразен и могат да паркират където си поискат, и да повървят 20 метра повече - нещо което е от значение за един болен човек. Хора без грам съвест и морал. Така е като ням

Статус:  В процес

Сигнал №40

Начало
06.10.2016
ID:
40

Целодневно паркирани МПС-та и присъствие на хора около тях, по платното! Налагало се е да спирам за да изчакам напушените индивиди да се отдръпнат от пътя. Не виждам да има табели или маркировка позволяваща паркиране. КАТ, какво правим?

Статус:  В процес

Сигнал №37

Начало
04.10.2016
ID:
37

Тротуар зает от паркирани каравани Този сигнал подаван няколко пъти И всичко на никъде До кога ще продължава това безобразие Или управници се интересуват само от централната част на града А

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №36

Начало
04.10.2016
ID:
36

Паркирани два каравана на пешеходна пътека Под каравана вързано куче Което лае И плаши деца Покрай куче е мръсотия От испражнения Основния път е разбит И всичко това пречи на живущи

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител