Сигнали в Добрич днес

В процес 1033 Приключени 1524

Списък с всички подадени сигнали в община Добрич

Филтър за сигнали

Сигнал №744

Начало
18.02.2019
ID:
744

По цялата улица липсва осветление, това е недопустимо! Не стига, че тротоарите са негодни за ходене, ами и липсва осветление, необходимо ли е някой да се пребие за да се вземат мерки! Като гражданин на града който си плаща данъците, съм крайно възмутена от състоянието в което се намира в момента, трябва ли всеки път да пишем на "Господари на ефира“ за да се отчете някаква дейност?

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №718

Начало
31.01.2019
ID:
718

Паркиране на тротоар...!!!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №717

Начало
30.01.2019
ID:
717

Безстопанствен автомобил вече почти месец стои паркиран пред входа. На никого не е от съседите. Не знам може е и да е краден. Проверих има застраховка и предстоящ преглед другия месе.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №711

Начало
26.01.2019
ID:
711

Неработещо част от уличното осветление От новата поща до аптека Марешки

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №692

Начало
16.01.2019
ID:
692

Сградата е с пропукани и висящи стени. Има голяма вероятност да се срутят, а е в близост до детска градина. Намира се в центъра на града и всеки ден минават много хора.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №688

Начало
11.01.2019
ID:
688

Здравейте! На посочения адрес има рушаща се къща, която не се обитава. Покривът на къщата е паднал, а стените са разцепени и наклонени към улицата и тротоара. Има реална опасност от инцидент. Като орган на местната власт, Ви моля да обърнете внимание докато не е станало късно. Улицата в момента е много натоварена, тъй като по нея преминават и живущите по улиците Синчец и Ропотамо. Благодаря предварително за Вашето съдействие.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №679

Начало
02.01.2019
ID:
679

След полагане на новия водопровод изкопа се слегна и стана ров ,в който се събира калта от цялата улица,която не е асфалтирана от 40 години.Невъзможно е да вкараш колата в гаража без да я удариш отдолу.Ако може да сложат малко чакъл да можем да изкараме зимата все пак плащаме над 400лв. данък.Благодаря!ул.Неофит Бозвели 12

Статус:  В процес

Сигнал №676

Начало
26.12.2018
ID:
676

Паднала мазилка под терасата на първия етаж над аптеката.

Статус:  В процес

Сигнал №658

Начало
01.12.2018
ID:
658

Непочистени улици в кв.Рилци!!! 3см лед който прави неописуемо ,тежко, ненормално и трудно придвижването с кола или вървейки! Няма нужда снега непрекъснато да ни изненадва и ние данъкоплатците да търпим тва безумие! Има баири по които неможе и е невъзможно да се спре с кола или вървейки! Ще бъда благодарна ако вземете мерки!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №608

Начало
09.10.2018
ID:
608

По алеята за блок 68,кв.Балик,осветлението неработи.От всички кампи работят само две със страше шум.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител