Сигнали в Добрич днес

В процес 933 Приключени 1439

Списък с всички подадени сигнали в община Добрич

Филтър за сигнали

Сигнал №310

Начало
02.11.2017
ID:
310

Преди около месец след разкопаване на улицата от ВиК за отстраняване на поредната авария, засипаха с пръст и забучиха няколко клона от дървета отгоре. Надявахме се, че евентуално ще дойдат да си я поправят, обаче не се случи. Наскоро валя дъжд, евентуално ще вали и сняг. Има голяма вероятност някой да пострада или да си потроши колата, понеже дупката е много дълбока. Моля за навременни действия от Ваша страна.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №307

Начало
31.10.2017
ID:
307

На кръстовището на улица "Хаджи Димитър" и улица "Иван Шишман" от месец са се разрушили две шахти дълбоки около един метър.

Статус:  В процес

Сигнал №306

Начало
31.10.2017
ID:
306

На кръстовището на улица "Хаджи Димитър" и улица "Иван Шишман" от месец са се разрушили две шахти дълбоки около един метър.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №299

Начало
21.10.2017
ID:
299

Улична дупка и разкопан тротоар, запълнени с пръст след разкопна дейност за прекарване на газ. И мързеливи чиновници в общината които след като са сигнализирани два пъти не си вършат работата. "Инженер" Гроздан Илиев не следи за качествен ремонт. Като цяло шайка некадърни бюрократи на хорска издръжка!!!

Статус:  В процес

Сигнал №272

Начало
29.08.2017
ID:
272

Точно преди пешеходната пътека в ляво има голяма дупка ! Моля обърнете внимание!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №250

Начало
12.08.2017
ID:
250

От 1,5 година ВиК разкопа улицата заради авария ,насипа чакъл и не довърши ремонта на настилката,а тази дупка не е единствената.Улица "Илинден"намираща се на метри от Синя зона е крайно време да бъде ремонтирана!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №231

Начало
29.07.2017
ID:
231

Дупка на кръстовището на бул. Русия ул Иван Рилски .

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №230

Начало
29.07.2017
ID:
230

Няколко дупки на кръстовището ул.Вардар ул.Суха река и кръстовището ул.Вардар ул.Осми март.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №226

Начало
21.07.2017
ID:
226

Пътната настилка е в ужасно състояние. Дупките са като кратери. Въпрос на време е да се стигне до инцидент, а решението не е толкова сложно. Няма ли начин дупките да се запълнят поне с чакъл, докато се търсят финанси за по-голям ремонт? Просто е неприемливо! Пътят е околовръстен, а поддръжката я няма. Отсечката, за която става въпрос продължава от кръговото за Балчик до кръговото за Стефан Караджа като положението става критично на около 100 м преди силозите. Ще се направи ли нещо по въпроса?

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №215

Начало
30.06.2017
ID:
215

По скоро улични дупки... На 17.03.2017 при отстраняване на аварирал уличен водопровод служителите на ВиК Добрич разкопаха уличното платно и тротоара на адрес ул. „Генерал Колев“ 28 , Добрич .Аварията беше отстранена а дупката засипана с чакъл така си стои и до днес 30.06.2017...Молим съдеиствието Ви за ремонтиране на уличното платно и тротоара преди края на лятото

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител