Сигнали в Добрич днес

В процес 1037 Приключени 1524

Списък с всички подадени сигнали в община Добрич

Филтър за сигнали

Незаконен гараж и тераси на ул.росица 5

Начало
18.07.2023
ID:
2184

Имам пуснат сигнал за незаконен гараж и изнесени тераси на ул.росица 5 .Притеснявам се за нашата безопасност при земетресение, какво може да се случи.Мерки не бяха взети.

Статус:  В процес

Сигнал №2141

Начало
21.06.2023
ID:
2141

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №2136

Начало
07.06.2023
ID:
2136

Присвояване на общи части

Статус:  В процес

Сигнал №2131

Начало
09.04.2023
ID:
2131

Препълнени кошчета

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №2113

Начало
04.11.2022
ID:
2113

Уличната лампа несвети

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №2112

Начало
04.11.2022
ID:
2112

подавам повторно сигнал за нерегламентирана търговия с хр стоки и алкохол

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №2095

Начало
16.09.2022
ID:
2095

Авария на водорода

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №2089

Начало
16.08.2022
ID:
2089

Има автобус албена добпич 3 ма пътника сме и шофьора най нагло каза Еми ще чакате аз съм часник

Статус:  В процес

Сигнал №2079

Начало
15.06.2022
ID:
2079

Улицата е с огромни и дълбоки дупки, което прави преминаването по улицата невъзможно и опасно! Моля да се обърне внимание!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №2048

Начало
11.03.2022
ID:
2048

изгоряло улично осветление

Статус:  В процес