Сигнали в Добрич днес

В процес 930 Приключени 1439

Списък с всички подадени сигнали в община Добрич

Филтър за сигнали

Почистване

Начало
28.11.2023
ID:
2658

Да се вземат мерки незабавно , за изчистване от паднали клони и да се изчисти улицата от боклуци и листа ! ЗА КАКВО СЕ ПЛАЩА НА ТЕЗИ ФИРМИ ИЗПЪЛНИТЕ ЗА ПОЧИСТВАНЕ ! да не говорим за лед и сняг никой не е минавал .. а бурята беше преди 10 дена

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Паднало дърво

Начало
28.11.2023
ID:
2650

В неделя , под въздействието на бурния вятър се е пречупило и е паднало дърво пред кооперацията на ул."Даскал Д. Попов" 2. Дървото е в непосредствена близост до входа на ЦДГ 10 "Слънчице".

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

непроходим тротоар

Начало
27.11.2023
ID:
2641

По тротоара има прекършени големи клони от дърветата, вследствие от обилния снеговалеж и ураганен вятър в нощта на 25.11.2023.Поради тази причина пешеходците няма къде да вървят.Моля да бъдат разчистени!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Паднало дърво на тротоар

Начало
27.11.2023
ID:
2638

Паднало дърво на тротоара, на бул трети март, блок 16, до кръговото за изида За да заобиколят дървото пешеходците са принудени да излизат на пътя срещу движението, което създава риск за пешеходците Падналите дървета са 2..

Статус:  В процес

Паднало дърво

Начало
27.11.2023
ID:
2637

Паднали три основни клона от плодно дърво (ябълка), намираща се в двора на ЦКОДУХЗ - Добрич в посока улицата, подпиращи се в оградата и кабели, вероятно за телевизия или интернет.

Статус:  Приключен
Оценка: 4 от 1 потребител

Изкоренено дърво в двора на Средно училище,,Св. Климент Охридски'' гр. Добрич

Начало
27.11.2023
ID:
2632

В следствие на мокрия сняг и вятъра, едно от дърветата в двора на училището е изкоренено. Необходимо е да бъде премахнато своевременно, докато не е възстановен учебния процес.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Паднало дърво

Начало
26.11.2023
ID:
2629

Здравейте, Искам да съобщя за авария на ул. Йордан Йовков 8а. Едно дърво е паднало върху кофите за боклук, съпроводено от сринати кабели, които представляват опасност за преминаването на хора и коли. Моля, предприемете необходимите мерки за решаване на проблема. Благодаря ви.

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Опасност!

Начало
26.11.2023
ID:
2626

Здравейте! На ул. Панайот Хитов 27 отсреща в двора на болницата има дърво, което е наклонено със счупен голям клон и всеки момент ще падне точно върху къщата ни. Дървото се намира точно до оградата на болницата където минават пешеходци , автомобили и линейки !

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Паднало дърво

Начало
26.11.2023
ID:
2625

Паднало дърво пред входа на Професионална гимназия по транспорт, обслужване и лека промишленост.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Опасни дървета

Начало
26.11.2023
ID:
2620

При всеки снеговалеж дърветата пред блоковото пространство се накланят опасно към терасите на блока и паркираните коли в двора,има опастност от скъсване на кабели., Моля да се подреждат.

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител