Сигнали в Добрич днес

В процес 1033 Приключени 1524

Списък с всички подадени сигнали в община Добрич

Филтър за сигнали

Сигнал №1664

Начало
13.10.2020
ID:
1664

Заради авария на вик Добрич,която продължи едно денонощие пропадна пътя към вход А,Б,В,Г,Д.Трябва да се вземат някакви спешни мерки

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №1495

Начало
29.05.2020
ID:
1495

Огромни дъпки, цялата улица зад Автогарата е непроходима за друго освен за джипове. Предните сигнали са от преди години. Положението в помента е отчайващо.

Статус:  В процес

Сигнал №1360

Начало
05.03.2020
ID:
1360

От извършване на ремонтни дейности около хуманитарна гимназия с преминаването на тежкотоварни камиони е нарушена асфалтовата настилка положена от воден цикъл,в следствие на ежедневното натоварване е пропаднала и нарушена пътната настилка точно върху новоположените тръби от воден цикъл,,,,ако продължава преминаването и маневрирането на камионите върху този участък е възможно нарушаване целостта на тръбите и същевременно възникване на авария при която ще бъде засегната намиращата се в близост къщи

Статус:  В процес

Сигнал №1256

Начало
02.02.2020
ID:
1256

повдигната шахта, колите постоянно си удрят картерите, някой дори го счупиха вече

Статус:  В процес

Сигнал №1051

Начало
11.09.2019
ID:
1051

,Брацигово "гр.ДобричУлицата беше ремонтирана и тази дупка остана,която е опасна за движението.Ремонтът беше допълнително финансиран от живущите

Статус:  В процес

Сигнал №1003

Начало
15.08.2019
ID:
1003

В задънената част на улица Иван Рилски с номера 3 и 5 пътя е в окаяно състояние.Асвалтова настилка няма.При наличие на дъжд всичката вода се събира пред домовете ни и е ужасно кално .Предвид факта, че водният цикъл стигна само до кръстовището на Иван Рилски и Иларион Макариополски се очертава и асвалтовата настилка да не бъде довършена до края на улицата/а това са не повече от 30 метра. Неприятно поради факта, че се намираме в център пред дома ни да изглежда по този начин

Статус:  В процес

Сигнал №994

Начало
12.08.2019
ID:
994

Здравейте, по улица Хан Тервел бе направено асфалтиране на улицата преди месец, положеният асфалт е по-ниско ниво от предишно,вследствие, на което не можем да използваме гаражите,гледащи към улицата. Асфалтът вече е изронен на места,както се вижда и на снимките. Моля пред гаражът ни да бъде направена естакада 30см. Разговаряхме с инж.Михова,собствениците на фирмата изпълнител. Всички обещават,а вече месец не можем да си ползваме гаража. Моля за съдействие

Статус:  В процес

Сигнал №934

Начало
03.07.2019
ID:
934

Запишете я тая шахта докато не е паднало някое дете в нея.

Статус:  В процес

Сигнал №912

Начало
21.06.2019
ID:
912

Дълбоки дупки, нужно е насипване!

Статус:  В процес

Сигнал №908

Начало
20.06.2019
ID:
908

Днес 20,06,2019 г. след огромния дъжд , на това място пропадна пътя и се образува голям ров който се напълни с вода , и е много опасен за превозните средтва който минават по този път .Надявам се в скоро време да бъде запушен .

Статус:  В процес