Сигнали в Добрич днес

В процес 994 Приключени 1490

Списък с всички подадени сигнали в община Добрич

Филтър за сигнали

Разбит тротоар

Начало
02.04.2024
ID:
3039

Премахнати и изхвърлени тротоарни плочки, разбит тротоарен цимент, за направата на градинка. От собсвениците на адрес: ул. Панайот Волов 18

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Изрязване на дърво, клони от друго дърво и храсти до жилищен блок

Начало
01.04.2024
ID:
3037

Молим за изрязване на дърво, изрязване на клони от друго дърво пред вход Б и храсти отстрани на блок 21 (до вход А), ул.Орфей, ж.к.Балик, гр.Добрич. Молим да ни сигнализирате предварително за деня на извършване на дейностите, за да осигурим жител на входа, който да покаже горните обекти.

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Опасни липи

Начало
30.03.2024
ID:
3036

Опитах около 20 пъти да пусна жалба на сайта! Уви! И така :КОГА липи ,без корени и неокастрени от повече от 10г.по ул.Кубадин и ул.Отец Паисий ще бъдат окаснрени до корона или отстранени ??Има паднали от буря или при инцидент няколко вече! Това са адски оживени улици! Скоро се сгромоляса едно пред клуба на пенсионера! Моля преди началника Даскалов да уведомите друг , които МОЖЕ да реши проблема! Благодаря ви!Пазя си отговорите от страна на общината,че не са опасни дърветата!

Статус:  В процес

Достъп на коли със специален режим до жилищен блок

Начало
29.03.2024
ID:
3034

Здравейте! Наскоро е закупен имот до блока в който живеем, а той е на адрес:Студентски общежития 4 и 5 или гражданите в града го познават като ул. Калиакра 54. Ако новия собственик загради или застрои сграда в близост до блока, няма как да да достигне кола със специален режим (линейка или пожарна). Силно сме притеснени всички в блока. Моля, за някакво действие или отговор от ваша страна! Прилагам снимка кадастара на закупения имот.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Жалба

Начало
29.03.2024
ID:
3033

Здравейте! Наскоро е закупен имот до блока в който живеем, а той е на адрес:Студентски общежития 4 и 5 или гражданите в града го познават като ул. Калиакра 54. Ако новия собственик загради или застрои сграда в близост до блока, няма как да да достигне кола със специален режим (линейка или пожарна). Силно сме притеснени всички в блока. Моля, за някакво действие или отговор от ваша страна! Прилагам снимка кадастара на закупени имот.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Саниране по стара програма?

Начало
28.03.2024
ID:
3026

Кога ще започне санирането на блоковете с номера 10 и 8 ,които се отказахме от новата програма ,с уверението ,че за нашите блокове им пари и проекта ще започне на пролет .Днес е 28 март вече от седмица официално е пролет . Благодаря+

Статус:  В процес

Оформяне на декоративна растителност, собственост на община Добрич

Начало
26.03.2024
ID:
3017

Прорастнали декоративин храсти пред блоковото простронство на блок "Урал". Моля да се изрежат на височина 1,50 м., т.к. няма видимост.

Статус:  В процес

Здравейте.Възможно ли е да се направи прочистка на участъка ,между бл.2 бл.53и бл1 на Албенска Добротица всичко е бутрясало а между дърветата се образува мини сметище.

Начало
19.03.2024
ID:
3007

На вниманието на общинарите.Моля да бъде направена прочистка на парцела който се намира между бл.2,бл.53,бл.1 на Албенска Добротица.Всичко е бутрясало и даже между дърветата се образува мини сметище.Скоро беше направена прочистка до детската градина и трафопоста,но този парцел беше пропуснат.Благодаря.Надявам се че,скоро ще вземете мерки

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Бях нападнат от 2 кучета

Начало
18.03.2024
ID:
3001

На 18.03.2024 сутринта бях нападнат от 2 големи кучета докато излизах от гараж и паркинга на бл. 5 управляващ велосипед. Въпросните кучета бяха легнали на поляната до вх. А, и ме подгониха, по ул. Орфей , опитвайки се да им избягам трябваше да свия в централната част на пътя където автомобил светло син автомобил Форд нямаше как да свие повече и мина опасно близо до мен. Всичко това създаде живото застрашаваща ситуация за мен: да бъда нахапан от въпросните кучета, да ме съборят от велосипеда, или да се блъсна челно в горе упоменатия автомобил. Целия инцидент беше заснет с 2 камери предна и задна намиращи се на велосипеда и при желание от вас можете да го погледнете на: https://youtu.be/IRSKWSdEaSM https://youtu.be/fNXSgkc8E0c

Статус:  В процес

Проверка на ограда

Начало
18.03.2024
ID:
3000

Построена ограда с бариера на посоченото място върху картата, оградата минава изцяло и през тротоарна площ и по КК - улица, които се водят на Общината. Моля за проверка по случая.

Статус:  В процес