Сигнали в Добрич днес

В процес 994 Приключени 1490

Списък с всички подадени сигнали в община Добрич

Филтър за сигнали

Улично осветление

Начало
28.01.2024
ID:
2862

От около 2-3 месеца не работят крушките за уличното осветление в кв. Рилци, ул. Ал. Батенберг 48 и 50.

Статус:  В процес

Наработещо осветление по бул. "Добруджа"

Начало
24.01.2024
ID:
2855

Липсва улично осветление по бул. "Добруджа" в частта от пресечката на улиците "Гоце Делчев" и "Тополите" по посока "Дружба 1".

Статус:  В процес

Неработещо осветление

Начало
19.01.2024
ID:
2849

За пореден път вече от години през 2-3 месеца изгаря една и съща лампа. Надявам се този път проблемът да бъде отстранен, а не само да бъде сменена лампата, която скоро пак да изгори.

Статус:  В процес

липсващо осветление

Начало
19.01.2024
ID:
2847

1. По бул. "25-ти Септ.", от участъка между така добре осветения паметник на незнайния воин е изобщо неосветения паметник на Хан Аспарух до Туристическа спалня Добротица липсва осветление. В района на Стадиона липсва осветление - в участъка от т.нар. Бяла градинка до стадиона и от стадиона покрай изкуственото игрище. 2. В целия град липсва маркировка по пътното платно.

Статус:  В процес

Нероботещо улично осветление

Начало
19.01.2024
ID:
2846

От доста време осветлението не работи, явно крушката е изгоряла.

Статус:  В процес

Поставяне на ул.осветително тяло

Начало
16.01.2024
ID:
2823

преди известно време подмениха бетонният стълб на уличното осветление и след полагането на новият не поставиха осветително тяло . Тук е много възлово и натоварено място както от автомобили така и от пешеходци . Кръстовището на ул.Волга и ул.Янтра

Статус:  В процес

Осветление

Начало
15.01.2024
ID:
2819

Нямаме осветление пред блока!Моля да се реши проблема!

Статус:  В процес

Втора седмица неработещ светофар

Начало
08.01.2024
ID:
2799

На кръстовището на бул.3-ти март и ул. Сан Стефано светофарите не работят вече втора седмица. Кръстовището е изключително натоварено и преминаването без регулация носи сериозни рискове. Моля, обърнете внимание!

Статус:  В процес

Без осветление

Начало
05.01.2024
ID:
2795

1. Втора седмица не работи светофара на кръстовището бул."3-ти март" и ул. "Сан Стефано" 2. няма исветление в района на СК"Добротица" 3. Няма осветление в района на паметника на Хан Аспарух - това по-скоро е козметичен проблем, защото в парка паметника на незнайния войн е осветен много добре, а на Хан Аспарух тъне в мрак. *Все проблеми, които много добре виждате....

Статус:  В процес