Сигнали в Добрич днес

В процес 1033 Приключени 1524

Списък с всички подадени сигнали в община Добрич

Филтър за сигнали

Нераглементирано сметище

Начало
30.01.2024
ID:
2872

Голямо сметище, навремето течеше чиста вода, а сега в предвид Пункта за изваряване на ферментирали материали всичките отпадъци и се изхвърлят тук. Мисля,че това в 21-ви век е изключително недопостимо.

Статус:  В процес

Кошчето на спирката на завод Орлов

Начало
29.01.2024
ID:
2868

Кошчето на спирката прелива

Статус:  Приключен
Оценка: 3 от 1 потребител

Зелени отпадъци

Начало
29.01.2024
ID:
2867

Здравейте има оставени клони до кофите на улица Брацигово 29 както и зад кофите на големия паркинг на хотел Изида

Статус:  Приключен
Оценка: 4 от 1 потребител

Препълнен контейнер за смет

Начало
25.01.2024
ID:
2859

Необслужван контейнер в продължение на седмици. Тотална липса на изпълнение на задълженията на сметосъбиращата фирма и общината.

Статус:  Приключен
Оценка: 2 от 1 потребител

СМЕНЕТЕ КОНТЕЙНЕРИТЕ ЗА СМЕТ!

Начало
17.01.2024
ID:
2830

Контейнерите за смет между бл. 3 и бл. 4 на жк Дружба 1 в гр. Добрич са за смяна от поне 2 години! От долу - горе толкова време и двата контейнера са с огромни дупки по дъната. Единият от тях е без капак от повече от 5 години. Тъй като явно няма кой да проверява състоянието на контейнерите нито от общината нито от сметосъбиращата фирма, Ви уведомявам за състоянието им. Надявам се, че мерки ще бъдат взети в обозрими срокове!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

НЕПОЧИСТЕНИ КЛОНИ

Начало
16.01.2024
ID:
2822

След последната силна буря, от близо 2 месеца стоят тези клони! Започна да се превръща в бунище! Никой от сметопочистващата фирма не реагира! Моля да бъдат събрани и изхвърлени тези клони!

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Резултат от почистване

Начало
09.01.2024
ID:
2802

Здравейте, преди време писах за почистване пътя и тротоара пред Детска ясла номер 4 в градският парк. Почистиха изгнилите станали на каша листа и ги изхвърлиха на другата страна на пътя в зелената площ. Наполовина свършена работа, прилича на сметище точно пред входа на детското заведение!

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Непроходим тротоар

Начало
03.01.2024
ID:
2792

Непроходим тротоар от три месеца към ЦСОП "Д-р Петър Берон". Трети опит за подаване на сигнал. Проблемът предхожда бурният вятър.

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Почистване

Начало
15.12.2023
ID:
2744

Непочистено пред Детска ясла номер 4. Тротоара и пътя е в листа превърнали се в кал и тиня.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сметище

Начало
02.12.2023
ID:
2684

Здравейте, на ул. Панайот Волов има един контейнер, който е крайно недостатъчен, тъй като се ползва от много хора, които живеят на близки улици включително и от детската ясла. Тъй като квартала е основно от къщи с дворове, много хора изхвърлят отпадъците от дворовете до контейнера и се превръща в едно своеобразно сметище. Преди години имаше специален контейнер за листа, но го взеха. Обръщам се с апел контейнера да бъде върнат и да се припомни на почистващата фирма, че тяхно задължение е да почистват около контейнерите. Благодаря

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител