Сигнали в Добрич днес

В процес 1033 Приключени 1524

Списък с всички подадени сигнали в община Добрич

Филтър за сигнали

Сигнал №1612

Начало
28.08.2020
ID:
1612

Опасни детски люлки. Закрепването им е компрометирано.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №1581

Начало
29.07.2020
ID:
1581

Счупена е стълбичката на детската пързалка, опасно е, защото крачетата на децата попадат в дупката, стърчи опасно счупеното стъпало

Статус:  В процес

Сигнал №1429

Начало
22.04.2020
ID:
1429

Здравейте, подавам този сигнал от името на всички живущи в кооперация Дружба 4 бл. 59 и бл.60 относно тази детска площадка. Молим за съдействие от общината относно облагородяване на същата. Ние живущите я почистихме от всичко това което е на снимките, но нямаме възможност за извършване на последващи действия. Молим за вашето съдействие и обратна връзка по случая.

Статус:  В процес

Сигнал №1287

Начало
19.02.2020
ID:
1287

Детската площадка - дървения град в градския парк - до Математическа гимназия ВСЕ ОЩЕ - 3 МЕСЕЦА СЛЕД ПОДАДЕНИЯ СИГНАЛ, има счупени дървени заграждения, стърчащи болтове и метални шини и крепежи по земята около пързалката. Моля най-после да бъдат отстранени скоро.

Статус:  В процес

Сигнал №1281

Начало
16.02.2020
ID:
1281

На съществуващата пързалка на детската площадка е счупена носещата греда на висящия мост. Има опасност да пострада дете при падане на моста.

Статус:  В процес

Сигнал №1255

Начало
02.02.2020
ID:
1255

Неработещо осветление и камери.Продъдени и недостатъчни кошчета за боклук.Не се почистват редовно.

Статус:  В процес

Сигнал №1155

Начало
19.11.2019
ID:
1155

Детската площадка - дървения град в градския парк - до Математическа гимназия има счупени дървени заграждения, стърчащи болтове и метални шини по земята около пързалката.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №1112

Начало
19.10.2019
ID:
1112

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №1111

Начало
19.10.2019
ID:
1111

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №1084

Начало
02.10.2019
ID:
1084

Повредени детски съоръжения - пързалки, необезопасени, с липсващи стъпала и други елементи, полусъборен стълб до площадката.

Статус:  В процес