Сигнали в Добрич днес

В процес 994 Приключени 1490

Списък с всички подадени сигнали в община Добрич

Филтър за сигнали

Две огромни дупки

Начало
09.02.2024
ID:
2897

Две огромни дупки,които не позволяват да се премине нормално с кола по улицата, тъй като двете гуми на колата влизат в дупките едновременно. Както има опасност колите,които заобикалят въпросните дупки да ударят някоя от паркираните коли, за да ги заобиколят. Пере Тошев 13 (еднопосочната улица след Агромагазина и Ивел на пазара)

Статус:  Приключен
Оценка: 3 от 1 потребител

Неравност по пътното платно

Начало
17.01.2024
ID:
2837

Имам удоволствието да ви информирам за дупка, която забелязах в града. Дупката се намира на паркинга на улица “Дойран” 6. Големината на дупката е значителна и представлява потенциална заплаха за автомобилите. Моля, обърнете внимание на този проблем и предприемете необходимите действия за оправянето на дупката.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Неравност по пътното платно

Начало
17.01.2024
ID:
2835

Заглавие- Проблемна улица Тип на сигнала- улична дупка Място- Ж.К Добротица до 10-ти блок Описание - Този път се намира в междублоковото пространство до трансформатора. Пречи на живущите в тази част на квартала да минават през този път и трябва да заобикалят. Асфалт няма само кръпки и дупки.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Неравности по пътното платно

Начало
17.01.2024
ID:
2834

Отправям оплакване към състоянието на цялата улица “Кубадин”. Смятам че има нужда от спешно асфалтиране от началото до края на улицата. Дупките с всеки изминал ден стават все повече и все по-дълбоки, което усложнява преминаването по нея

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Неравности по пътното платно

Начало
17.01.2024
ID:
2833

Адрес: ул.„Вардар” 49 По ул.”Вардар” има множество дупки , пречещи на пътното движение-на шофьори, както и на пешеходци.Сериозен проблем,който остава неразрешен повече от 10 години.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Неравност на пътното платно

Начало
17.01.2024
ID:
2832

Снимките са на ул. Климент Охридски 31 вх. А, Б и В. Това е състоянието на улицата повече от 20 години. Карането на кола по тази улица може да доведе до повреда на автомобила!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Неравности по пътното платно

Начало
17.01.2024
ID:
2829

Уважаеми господа/госпожи, Пиша ви, за да ви уведомя за належащ проблем, свързан със състояниети на тротоарните плочки в центъра на Добрич. През последните четири години значителен брой плочки са изчезнали, създавайки визуално неприятна и потенциално опасна обстановка. Текущото състояние на тротоара не само намалява естетическата привлекателност на общността ни, но и представлява риск за безопасността на пешеходците. Многобройните дупки и интервали в пътеката създават среда, неудобна за жителите и посетителите на общността. С оглед на този проблем, любезно ви моля да предприемете необходимите мерки, за да се справите бързо с липсващите плочки и повредените участъци на тротоара.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Неравности по пътното платно

Начало
17.01.2024
ID:
2827

Неравности по пътя на улица “Път II”, град Добрич. Снимките показват неравностите, намиращи се в началото на улицата, в близост до комплекс “Орехите”. Неравностите нарушават нормалното придвижване с автомобил!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Неравности на пътното платно

Начало
17.01.2024
ID:
2826

Подготовката за ремонт на улица Хан Тервел започна преди месеци. Реконструкцията на водопроводната мрежа приключи, но всички останали дупки стоят и се размножават и никой не прави нищо по въпроса от години, въпреки че има много оплаквания и молби по този проблем.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Неравност на пътното платно

Начало
17.01.2024
ID:
2825

Уважаеми г-н/г-жо , Бих искал/а да изразя загрижеността си относно състоянието на пътя край бул. 25 септември до ресторант Ерка. Забелязах дупка, която представлява потенциална опасност за автомобилите и пешеходите. Моля, разгледайте възможностите за бързо и ефективно оправяне на този проблем, като подобрите състоянието на пътното покритие. Това ще допринесе за по-голямата безопасност на участниците в движението и ще подобри качеството на инфраструктурата в района. Благодаря Ви предварително за вниманието и действията Ви по този въпрос. С уважение, Иван.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител