Сигнали в Добрич днес

В процес 987 Приключени 1481

Списък с всички подадени сигнали в община Добрич

Филтър за сигнали

Сигнал №1035

Начало
30.08.2019
ID:
1035

Sled kato slujiteli na erp varna smeniaha elektricheski kabel ostaviha tezi opasni visiashti kabeli na trotoara kadeto igraiat mnojestvo deca. Kabelite ot edinia stalb mai sa i za tok , ako moje da se vidi ot snimkata

Статус:  В процес

Сигнал №976

Начало
05.08.2019
ID:
976

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №975

Начало
05.08.2019
ID:
975

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №417

Начало
06.03.2018
ID:
417

Осветлението долу в градинката пред мобилните оператори има оголени кабели. На 06.03. кучето ми го удари ток там.

Статус:  В процес

Сигнал №341

Начало
21.12.2017
ID:
341

До ресторант" Мечока Бен" има наклонен стълб ,който е опасен и кабелите висят ниско до земята.

Статус:  В процес

Сигнал №340

Начало
21.12.2017
ID:
340

До ресторант" Мечока Бен" има наклонен стълб ,който е опасен и кабелите висят ниско до земята.

Статус:  В процес

Сигнал №316

Начало
07.11.2017
ID:
316

Висящи кабели почти до земята, скъсани кабели, които са на тротоара пред дома ни. Подаваме сигнал за втори път!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №297

Начало
19.10.2017
ID:
297

скъсан кабел от уличното осветление на около 60м от портала на завод СТАРТ

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител