Сигнали в Добрич днес

В процес 1033 Приключени 1524

Списък с всички подадени сигнали в община Добрич

Филтър за сигнали

ТЕЧ НА ВОДА

Начало
12.10.2023
ID:
2448

От два дена тече вода звънях във ВИК никаква реакция.

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Повреден водопровод от Воден цикъл

Начало
09.10.2023
ID:
2442

теч на вода от повече от месец

Статус:  В процес

Сигнал

Начало
06.10.2023
ID:
2432

Теч на вода зад 4 блок в квартал иглика, теча не е от скоро и вече е ремонтиран преди една година.

Статус:  В процес

Теч на вода

Начало
06.09.2023
ID:
2342

На ул. Методи Кусевич 9 тече вода от няколко дни, вече има и неприятна миризма! Това не е първия подаден сигнал за същото място, молим за съдействие!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Теч на вода

Начало
04.09.2023
ID:
2336

По ул. Методи Кусевич 26 има теч от поне 4 дни и отива надолу към ул. Хаджи Димитър.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Теч на вода

Начало
31.08.2023
ID:
2324

Здравей, От ул Тополите от шахта над спирката тече много вода към булевард Добруджа. Моля за Вашето съдействие, поради опасност пътното платно.

Статус:  В процес

Теч на вода

Начало
31.08.2023
ID:
2323

Здравей, От ул Тополите от шахта над спирката тече много вода към булевард Добруджа. Моля за Вашето съдействие, поради опасност пътното платно.

Статус:  В процес

ВиК не си вършат работата

Начало
30.08.2023
ID:
2314

Има авария, в градинката "извира" вода, дори не е ясно дали градинка или гьол, може и жаби да има!!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

ВиК авария

Начало
30.08.2023
ID:
2313

Има ВиК авария на тротоара, водата тече и по булеварда. Налягането в района е намалено!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител