Сигнали в Добрич днес

В процес 930 Приключени 1439

Списък с всички подадени сигнали в община Добрич

Филтър за сигнали

Детска площадка

Начало
12.02.2024
ID:
2914

Здравейте, пиша Ви във връзка с детската площадка. Това е може би най-посещаваната в целия град. Децата влизат да играят в пясъчника, но пясък почти липсва. Няма осветленке вечер , а идва летен сезон . Където децата играят до късно вечер. Неподходящо е за най-малките дечица тъй като настилката е повече бетонна.

Статус:  В процес

Неработещо улично осветление

Начало
12.02.2024
ID:
2913

Уличното осветление не работи от месец октомври 2023г

Статус:  В процес

Изгорели крушки на уличното осветление.

Начало
12.02.2024
ID:
2911

Изгорели 2 броя крушки на уличното осветление.

Статус:  В процес

Молба за ПОМОЩ

Начало
11.02.2024
ID:
2905

Уважаеми г-н Йорфанов, Бих искал да отправя молба за вашето внимание относно състоянието на улица "Пътви път" в Кв. Лозята . Състоянието на тази улица е изключително лошо, като почти не е възможно преминаването с автомобил, особено по време на влажно време. Много от населението се сблъсква със затруднения при преминаване по улицата, а също така и с рискове от злополуки поради лошото състояние на пътната настилка. Освен това, когато е мокро, пешеходците се сблъскват с изключително неприятни условия за движение поради калта. Моля ви да разгледате въпроса и да предприемете необходимите мерки за подобрение на състоянието на улицата "Пътви път", за да се осигури безопасност и удобство за всички жители на района. Благодаря ви предварително за вашето внимание . С уважение Илия Илиев

Статус:  В процес

Неработеща улична лампа

Начало
11.02.2024
ID:
2904

Не свети уличната лампа срещу адрес ул. Иван Шишман - 18

Статус:  В процес

Пропаднала щахта

Начало
11.02.2024
ID:
2903

Пропаднала шахта, която възпрепятства движението на хора и автомобили. Опасен участък

Статус:  В процес

Прекършени клони на дървета

Начало
11.02.2024
ID:
2902

Пред блокът ни има две високи иглолистни дървета със счупени висящи големи клони , които могат всеки момент да паднат и да наранят обитателите на блока и автомобилите ни.Моля да бъдат отстранени преди да се случи нещастие..Тук играят много мапки деца и са в риск във всеки момент.

Статус:  В процес

Опасни висящи кабели

Начало
11.02.2024
ID:
2901

На посочения адрес има висящи скъсани кабели. Моля да бъдат отстранени.

Статус:  В процес

Служител на Община Добрич ме псува най вулгарно

Начало
08.02.2024
ID:
2894

И все пак служителя ме заплаши и ме псуваше най вулгарно след което влезе в общината и го загубих. Моля да се вземат мерки относно служителя ви защото това не му е за пръв път. Смятам да сезирам медиите и контролни органи какви служители работят в Община Добрич. Надявам се ще бъдар взети нужните мерки и проверки. Благодаря предварително. С уважение

Статус:  В процес