Сигнали в Добрич днес

В процес 1033 Приключени 1524

Списък с всички подадени сигнали в община Добрич

Филтър за сигнали

Сигнал №588

Начало
11.09.2018
ID:
588

По сигналът за опасна сграда на този адрес няма никакво развитие. Нито собственика, нито негови родни и са обезопасили имота. Продължава да се използва за тоалетна, покривът е още по-зле от преди. Моля общината да направи нещо по въпроса, преди да се случи инцидент. Вътре е станало змиярник.

Статус:  В процес

Сигнал №585

Начало
08.09.2018
ID:
585

Живея на ул.Д.Ковачев , бл 19,вх В.След ремонта по водния цикъл в мазите ни тече вода.Прилагам снимки може да дойдете с нас да я гребете с кофите от мазите ни.Съседите няма как и къде да си приберат дървата.Моля в най скоро време да си отстраните аварията.

Статус:  В процес

Сигнал №579

Начало
06.09.2018
ID:
579

За пореден път подавам следното оплакване като съм сигурен, че и други потърпевши са подавали оплаквания. Може би трябва да намеря друга инстанция която ще се справи с проблема след като вие не го правите! Колкото и битов да звучи този проблем, не е естествено и нормално при едно културно общество в градски условия, човек да бъде тормозен всяка сутрин от 4 часа нататък от кокошки и петли, които не са малко наброй! Сякаш сме в зоологическа градина.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №562

Начало
28.08.2018
ID:
562

Пред жилищна сграда на ул. Боряна бл.8 вх. Б уличното осветление не работи. Затруднява ни да стигаме до личните си домове и ни е страх от вандалски прояви.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №556

Начало
21.08.2018
ID:
556

Сериозно повдигане на пътя оставено от извършващите ремонт върху него. Създава опасност от ПТП и повреда на автомобилите, които не го забележат на време. Липсва какъвто и да е знак обоначаващ тази рязка повдигнатост на асфалта

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №531

Начало
13.07.2018
ID:
531

Преди месец подадох сигнал за дупка, която се отвори пред блока на ул."Д.Ковачев"40, след работа по водния цикъл - т.е. работата не е свършена както трябва, но средствата са усвоени, нали? Преди 10-тина дни се изсипа една купчина трошляк до дупката и от тогава нищо не се случва Днес пенсионери от блока се организираха и свършиха работата на общината - същата тази община, на която плащат данъци. Питам така ли трябва да става - след като се усвояват средства, които не са малко???

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №529

Начало
12.07.2018
ID:
529

Улицата е без електричество нощно време.Осветлението не работи от 3 дни. По улицата се движат много хора, нужно ли е някой да бъде нападнат преди да се обърне внимание на проблема?

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №528

Начало
12.07.2018
ID:
528

улицата е без улично осветление. Обърнете ВНИМАНИЕ

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №527

Начало
12.07.2018
ID:
527

ул. „Александър Стамболийски“ е без улично осветление от 08.07.2018(5 дни). От пазара посока дунавите. Обърнете внимание!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №510

Начало
18.06.2018
ID:
510

Сградата е опасна, покривът може да падне всеки момент! Всеки има свободен достъп, защото няма врати. Влизат вътре деца. Случайни минувачи и таксиметрови шофьори я използват за тоалетна. Скоро може да има пострадали, ако не се вземат мерки.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител