Сигнали в Добрич днес

В процес 1058 Приключени 1649

Списък с всички подадени сигнали в община Добрич

Филтър за сигнали

Сигнал №36

Начало
04.10.2016
ID:
36

Паркирани два каравана на пешеходна пътека Под каравана вързано куче Което лае И плаши деца Покрай куче е мръсотия От испражнения Основния път е разбит И всичко това пречи на живущи

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител