Сигнали в Добрич днес

В процес 1058 Приключени 1649

Списък с всички подадени сигнали в община Добрич

Филтър за сигнали

Сигнал №368

Начало
31.01.2018
ID:
368

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №366

Начало
30.01.2018
ID:
366

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №365

Начало
30.01.2018
ID:
365

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №364

Начало
29.01.2018
ID:
364

Множество дупки и постоянен теч на вода.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №362

Начало
26.01.2018
ID:
362

Дупка с размери 40/60/30 зее от месец на улицата и много други, остатъци от ремонти на ВИК. Опасна, неприятна и разбиваща колите!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №336

Начало
04.12.2017
ID:
336

След полагане на кабел или нещо друго беше изкопан канал през улицата . Този канал вече доста улегна и е доста опасен . Ако има как нека да се вземат мерки за запъването му .

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №328

Начало
26.11.2017
ID:
328

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №327

Начало
26.11.2017
ID:
327

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №326

Начало
26.11.2017
ID:
326

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител