Сигнали в Добрич днес

В процес 1058 Приключени 1649

Списък с всички подадени сигнали в община Добрич

Филтър за сигнали

Сигнал №279

Начало
11.09.2017
ID:
279

Има изхвърлен боклун извън кофите от преди месец. Никой не го почиства. Града ни заприлича на сметище. Прилагам снимка. Писах преди това имейл, но май грешно съм отбелязала района. Улицата е Бойчо Огнянов 6

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №278

Начало
10.09.2017
ID:
278

Има изхвърлен боклук извън кофите от около месец. Никой не го почиства. Прилагам и снимки

Статус:  В процес

Сигнал №275

Начало
05.09.2017
ID:
275

Собствениците от Ул.Диляна13 са изхвърлили чували със строителни отпадъци , камъни и други до контейнера на Ул.Хаджи Димитър 5А и вече 10 дни колата на сметопочистване не ги извозва.Собствениците отказват да ги премахнат и отпадъците са започнали да се разпиляват.Моля обърнете внимание.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №273

Начало
01.09.2017
ID:
273

Двора на зала Добротица

Статус:  В процес

Сигнал №252

Начало
12.08.2017
ID:
252

От 10.08 до 12.08 не почистени кофи които се застопорени пред къщите на хората.Нормално ли е толкова дни да не бъдат почистени? Това сметище ли е ?

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №251

Начало
12.08.2017
ID:
251

Не изчистени кофи от 3 дена. На тази улица събота и неделя не ги чистят.Тоест Четвъртък,Петък, Събота и Неделя са препълнени с боклуци.А миризмата е неописуема!!!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №233

Начало
30.07.2017
ID:
233

Изхвърлени строителни отпадъци с големи размери от неизвестна фирма,която ремонтира гаражите!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №224

Начало
20.07.2017
ID:
224

от месеци наред нямаме осветление.отделно от това контейнера за отпадъци е абсолютно недостатъчен,тъй като след като е изпразнен сутрин в 7.30 до обяд отново е пълен.ако е възможно да се сложи още един контейнер ще сме благодарни

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №212

Начало
29.06.2017
ID:
212

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №189

Начало
23.05.2017
ID:
189

Тази прелест е до входа на у-ще Петър Берон в центъра на този т.нар. ГРАД. Утре е 24 май и в училището ше има празник. Не Ви ли е срам, общинари ??????????

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител