Сигнали в Добрич днес

В процес 1030 Приключени 1585

Списък с всички подадени сигнали в община Добрич

Филтър за сигнали

Сигнал №235

Начало
31.07.2017
ID:
235

Моля, да се свери часовника на уличното осветление от лявата страна на ул. Калиакра, където са големите номера на улиците. Вечер осветлението се включва в 23.40 часа.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №234

Начало
31.07.2017
ID:
234

3(три) леки автомобила не са мърдани от много години пред вход В на силистра 53 пречат ужасно много,моля вземете мерки,благодаря за което

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №233

Начало
30.07.2017
ID:
233

Изхвърлени строителни отпадъци с големи размери от неизвестна фирма,която ремонтира гаражите!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №232

Начало
29.07.2017
ID:
232

ПО ПОСОЧЕНИЯТ БУЛЕВАРД ОСВЕТЛЕНИЕТО ,КОЕТО Е И КЪМ КВАРТАЛ ''ПЕТЪР САРИЙСКИ '" ИЗГАСЯ КЪМ 04 40 ЧАСА СЕГА ЗАПОЧНА ДА СЕ СЪМВА КЪСНО И ТУК ТОЧНО КОГАТО ХОРАТА ЗАПОЧВАТ ДА СТАВАТ И ДА ОТИВАТ КЪМ ПАРКИНГА ЗА КОЛИТЕ СИ Е ТЪМНО , МОЛБАТА МИ Е ДА ИЗГАСЯ ПО-КЪСНО

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №231

Начало
29.07.2017
ID:
231

Дупка на кръстовището на бул. Русия ул Иван Рилски .

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №230

Начало
29.07.2017
ID:
230

Няколко дупки на кръстовището ул.Вардар ул.Суха река и кръстовището ул.Вардар ул.Осми март.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №229

Начало
27.07.2017
ID:
229

Неработещи улични лампи от 1 месец

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №228

Начало
26.07.2017
ID:
228

Осветлението се включва след 22.30 часа, а сутрин свети до късно

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №227

Начало
26.07.2017
ID:
227

Неработещо осветление на "Дунав"22 Г

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №226

Начало
21.07.2017
ID:
226

Пътната настилка е в ужасно състояние. Дупките са като кратери. Въпрос на време е да се стигне до инцидент, а решението не е толкова сложно. Няма ли начин дупките да се запълнят поне с чакъл, докато се търсят финанси за по-голям ремонт? Просто е неприемливо! Пътят е околовръстен, а поддръжката я няма. Отсечката, за която става въпрос продължава от кръговото за Балчик до кръговото за Стефан Караджа като положението става критично на около 100 м преди силозите. Ще се направи ли нещо по въпроса?

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител