Сигнали в Добрич днес

В процес 1033 Приключени 1524

Списък с всички подадени сигнали в община Добрич

Филтър за сигнали

Сигнал №167

Начало
07.04.2017
ID:
167

По силата на какъв регламент е разрешено или не е, изнасяне на тонколона на входа на магазин Mpulse Големия second hand под библиотеката? Ако това не нарушава конкурентни правила, то със сигурност нарушава спокойствието на живущите и работещите наоколо. Времето се стопля, прозорците се отварят, вниманието ни е атакувано през целия ден! Моля да бъдат взети мерки магазинът да работи в тишина като всички останали!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №166

Начало
06.04.2017
ID:
166

Точно до зала Добротица стои огромна купчина с чували , пълни със сгур, събрана от кортовете преди ремонта. Вече 2-3 години тези чували си стоят там и замърсяват. Почти всички са изпокъсани и се разпиляват. Не мисля, че някой има намерение да използва този боклук. Въпросът е защо не е изхвърлен след приключване на строителството на новите площадки и кортове? Това , мисля, трябва да е било задължение на строителя.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №165

Начало
06.04.2017
ID:
165

На посоченото място вече две години стои и гние автомобил Форд с рег. номер ТХ6482ВХ Колата е изоставена, четирите и гуми изцяло изпуснати и поне от две години не е мърдана. И това е на самия булевард, на около 20 метра от офиса на Еконт. Моля да вземете необходимите мерки за премахването на този вече бивш автомобил.

Статус:  В процес

Сигнал №164

Начало
06.04.2017
ID:
164

На алеята до малкия тренировъчен стадион някои от лампите вече са доста наклонени. Дали още не са в гаранция и да се възстанови изправеното им положение. Снимката е от едно място, но такива лампи има на доста места в парка.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №163

Начало
06.04.2017
ID:
163

На посоченото място вече две години стои и гние автомобил Форд с рег. номер ТХ6482ВХ Колата е изоставена, четирите и гуми изцяло изпуснати и поне от две години не е мърдана. И това е на самия булевард, на около 20 метра от офиса на Еконт. Моля да вземете необходимите мерки за премахването на този вече бивш автомобил.

Статус:  В процес

Сигнал №162

Начало
06.04.2017
ID:
162

Камион без регистрация, марка ВОЛВО е паркиран на паркинга до бл.59 пред магазин ЛЕНИ СТИЛ. Камионът беше изчезнал за няколко дни и сега отново се появи на паркинга. Освен това паркинга се използва за складиране на стойките за дограмите на Митровски.Те заемат поне 2 паркоместа на и без това недостатъчният паркинг.

Статус:  В процес

Сигнал №161

Начало
31.03.2017
ID:
161

Камионът на Митровски, който беше натоварен с битови отпадъци и паркиран до блок 59 беше изчезнал за няколко дни и сега отново е паркиран на паркинга. На 3 метра от предишното място. Видимо боклуците в каросерията ги няма. Но в каросерията явно има други боклуци, поклити с някакви платна. Няма ли най- накрая някой да премахне това МПС без регистрация. Не стига това, че заема и без това недостигащите парко места, но са поставили на самия паркинг и стойките за стъклопакетите си. Безобразие.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №160

Начало
30.03.2017
ID:
160

Непоправена пътна настилка след ремонтни дейности на ВиК Добрич

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №159

Начало
30.03.2017
ID:
159

Непочистена площадка на контейнери за смет след сметосъбиране.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №158

Начало
30.03.2017
ID:
158

Непочистена площадка за контейнери за смет. Системно след сметосъбиране, боклука около контейнерите си остава

Статус:  В процес