Сигнали в Добрич днес

В процес 1046 Приключени 1594

Списък с всички подадени сигнали в община Добрич

Филтър за сигнали

Пропаднал асфалт

Начало
13.03.2024
ID:
2992

Здравейте, на посоченото място е пропаднал асфалта точно до шахтата и създава трудност при преминаване. Моля за реакция!

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 2 потребителя

Нерегламентирано сметище опасност от зараза.Котешка колония ,която се поддържа видно от човешки индивид

Начало
12.03.2024
ID:
2989

Нерегламентирано сметище,което е направено със цел да се размножават котки от някого.Същото е направено под една от терасите на блока.Страхотна воня и шум.ДЕНОНОЩНО.Това също е предпоставка за започване на зараза.Играят доста деца около блока,ходят да се врът при котките.Моля вземете мерки,незабавно.Благодаря.Имам и снимки,но не мога да ги кача.

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Състояние на улица

Начало
12.03.2024
ID:
2987

От повече от 15 год. цялата улица е с нарушена асфалтова покривка. Многократно живущите сме отправяли запитвания и винаги отговора на служителите от общината е бил, че се чака реализирането на "водния цикъл". Очевидно това няма да се случи в обозримо бъдеще, но в момента улицата е цялата в огромни и дълбоки дупки една до друга. Изключително трудно е преминаването на автомобили, защото дупките са много дълбоки и на цялата ширина на улицата. Друг сериозен проблем е, че след честите ремонти на ВиК, никога не асфалтират. При дъждовно време цялата улица, от тротоар до тротоар се наводнява. По тази улица се стига и до ЦДГ 27.

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Счупен капак на шахта на тротоар

Начало
12.03.2024
ID:
2986

На тротоара на ул. "Генерал Манзей" №30 е счупен капак на шахта и има опасност някой да падне вътре. Шахтата вероятно е на мобилен оператор и очаквам да препратите сигнала ми към него.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Системно неспазване на расписание на автобус#10

Начало
11.03.2024
ID:
2985

Здравейте!Искам да подам сигнал за ваши служители от Градски транспорт(шофьори)който редовно не спазват разписанието на автобус #10 .По разсписание автобусът трябва да тръгне от първа спирка в кв.Рилци(посока "Рилски блокове")в 18.25,в 18 .20 на 11.03.2024г с дъщеря ми бяхме на последна спирка-бившият Старчески дом и автобусът беше минал.По късно същият ден,дъщеря ми чака автобус #10 на спирката срещу "Лятното кино" в 20.06,шьофьорът я подминава без да спре.Многократно съм подавал сигнали във Фейсбук страницата на Градски транспорт,както и други мой съграждани,но без никакъв резултат.Квартал "Рилци"е най отдалеченият квартал на Добрич,и непрофисионалното отношение на вашите служители причиняват много неудобства .

Статус:  В процес

Градски парк плочки и павета

Начало
11.03.2024
ID:
2984

Настилки и плочки пред ресторант "Лебед" и стълби "Осморките" трябва да се сменят и поправят. Преди година е подаден сигнал за същото. Звъняно е на госпожа директора на предприятие "Обществени дейности", но без резултат за една година.

Статус:  В процес

Дървета за рязане

Начало
11.03.2024
ID:
2983

На улица Орфей 3, пред вход А има 2 огромни липи на над 50години. Моля, някой да вземе адекватни мерки и да ги отреже, защото всяка седмица падат клони, които застрашават живущите и пешеходците, които минават по тротоара. За 5път поне подавам сигнал, моля някой да се погрижи адекватно за тези дървета преди да е станал някой фатален инцидент. Да не говорим,че на 2 пъти падат клони върху моята кола. Нужно ли е да осъдя общината, за да се вземат мерки?

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Неработещо улично осветление

Начало
11.03.2024
ID:
2982

Неработещо улично осветление

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Агресивно куче

Начало
11.03.2024
ID:
2981

Бездомно, немаркирано опасно и агресивно куче. Вчера 10.03.2024 около 7.50 часа сутринта, нападна кучето ми докато го разхождах на каишка.

Статус:  В процес

Начупена спирка

Начало
10.03.2024
ID:
2980

Моля, вземете под внимание тази опасна спирка 66. Не е единствената в това състояние. Сложете камери и вземете по-сериозни мерки. Благодаря!

Статус:  В процес