Сигнали в Добрич днес

В процес 1058 Приключени 1649

Списък с всички подадени сигнали в община Добрич

Филтър за сигнали

Сигнал №177

Начало
25.04.2017
ID:
177

Във Ваш отговор на тук оидаден сигнал за сметище, казвате че ако свидетелстваме ще накажете виновните. Ами, това са циганите от близката улица които не плащат данъци. Но има и друг момент, АКО фирма "АСА" си спазва договора и почиства ВЕДНЪЖ МЕСЕЧНО - няма да се натрупват такива камари от боклуци. Откакто тази фирма се зае със сметопочистването, положението е трагично. Липсата на контрол от страна на Общината е капакът на безхаберитео.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №166

Начало
06.04.2017
ID:
166

Точно до зала Добротица стои огромна купчина с чували , пълни със сгур, събрана от кортовете преди ремонта. Вече 2-3 години тези чували си стоят там и замърсяват. Почти всички са изпокъсани и се разпиляват. Не мисля, че някой има намерение да използва този боклук. Въпросът е защо не е изхвърлен след приключване на строителството на новите площадки и кортове? Това , мисля, трябва да е било задължение на строителя.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №159

Начало
30.03.2017
ID:
159

Непочистена площадка на контейнери за смет след сметосъбиране.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №143

Начало
04.03.2017
ID:
143

Фирма "А.С.А. България" и Община Добрич честитят празника 3-ти Март на всички българи данъкоплатци!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №142

Начало
02.03.2017
ID:
142

Без коментар. С огромно възмущение! ЗАСРАМЕТЕ СЕ, БЕ, НЕКАДЪРНИЦИ!!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №136

Начало
20.02.2017
ID:
136

Без коментар...

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №128

Начало
03.02.2017
ID:
128

Обичайната гледка, целогодишно.

Статус:  В процес

Сигнал №123

Начало
27.01.2017
ID:
123

пълен кош със пепел до кафенето в стария добрич

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №118

Начало
19.01.2017
ID:
118

някой не си върши работата боклука стой от вчера 18:15 и до сега не е почистен

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №117

Начало
18.01.2017
ID:
117

Нашата улица, както и съседните, ще бъдат ли почистени или да чакаме пролетта??? Много сте зле, признавам Ви. При 20-30см сняг не успявате да почистите, а какво ли щеше да бъде ако бяхме като в Скандинавия с по 1-2 метра сняг...... Ако аз бях кмет, щях да наложа доста стабилна глоба на фирмата по снегопочистването, и дори да им прекратя договора поради неизпълнение на поетите ангажименти към държавата.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител