Сигнали в Добрич днес

В процес 1035 Приключени 1526

Списък с всички подадени сигнали в община Добрич

Филтър за сигнали

Сигнал №63

Начало
19.10.2016
ID:
63

Колко време се налага да чакаме да запълнят изрязания асвалт-стана вече една седмица си трошим колите кой ще ми плаща джантите ако се изкривят???Искаме да се асвалтира до всички блокове не само до 1-ви и 2-ри блок писна ни да даваме пари за данъци а да тънем в кал и да караме по черен път.Как може в кой век живеем,ще пусна снимки в нова телевизия,няма да чакам повече,край!!!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №61

Начало
15.10.2016
ID:
61

Тук има 6 блока а асвалт има само до 1-ви и 2-ри блок,в момента асвалтират но не до края.Как е възможно да искате пари за данък а да няма път???Тогава ни изтрийте и от списъците за изборите и ни намалете данъците,не съм съгласна да плащам за тоя дето духа,това е безобразие.Работниците казаха че имали асвалт само за няколко квадрата,как така баня ли ще правят какви са тези квадрати?Искаме да ни оправите пътя.

Статус:  В процес

Сигнал №57

Начало
08.10.2016
ID:
57

На няколко места по улицата, ОТ ГОДИНИ стоят неасфалтирани участъци от по няколко кв.м. Участъкът е и без това опасен заради стръмния си вид. Колко още години ще трябва да чакаме за да се асфалтира??

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №52

Начало
06.10.2016
ID:
52

Цялата отсечка пред болницата е осеяна с неравности и дупки, някои от които опасни. Срамно е, и жалко, най-вече защото по този път минават линейки които трябва да спасяват животи..... Дори е възмутително!!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №50

Начало
06.10.2016
ID:
50

От около две седмици има липсващ капак на уличната отводнителна система, и от дупката стърчи един клон който някой гражданин е поставил за сигнализация.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №49

Начало
06.10.2016
ID:
49

Разнебитена улица.... от години е така.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №48

Начало
06.10.2016
ID:
48

Огромна дупка точно до пешеходната пътека, от няколко месеца зее. Не съм минавала оттам от около 2 седмици, но не вярвам да са я оправили...

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №46

Начало
06.10.2016
ID:
46

През ФЕВРУАРИ копаха заради авария, и оттогава никой не се вясна да асфалтира тази голяма площ която стои на чакъл вече 8 месеца. Разнебитиха целия град тия от ВиК бре, няма ли кой да ги контролира?!?

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №45

Начало
06.10.2016
ID:
45

Точно в завоя зее дупка от МЕСЕЦИ.....

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №44

Начало
06.10.2016
ID:
44

Изронен асфалт който отваря дупка точно до улична шахта.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител