Сигнали в Добрич днес

В процес 1033 Приключени 1524

Списък с всички подадени сигнали в община Добрич

Филтър за сигнали

Сигнал №157

Начало
30.03.2017
ID:
157

Непочистена площадка за контейнери за смет

Статус:  В процес

Сигнал №156

Начало
27.03.2017
ID:
156

Автомобил Tx3967XC е паркиран в това състояние върху тротоара от повече от два месеца.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №155

Начало
25.03.2017
ID:
155

Моля да бъде разпоредена проверка за установяване на правото на ползване или собственост върху изградените гаражи в ЖК Дунав 18 (срещу заведението до новото блокче)

Статус:  В процес

Сигнал №154

Начало
22.03.2017
ID:
154

Точно в завоя, след едномесечно затваряне на завоя поради изкопни дейности, в момента вече няколко седмици зее огромна дупка запълнена само с едър чакъл, като дупката е започнала да хлътва и е особено неприятно да се минава оттам. Изкопът продължава и извън пътното платно, като и там не е асфалтирано, нито трамбовано. Отново безхаберие и липса на всякакъв строително-ремонтен контрол. Докога бе, г-да, ДОКОГА??? Защо не може да има контрол и глоби, за да не се случват такива неща всеки ден??

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №153

Начало
22.03.2017
ID:
153

От близо месец стои неасфалтирана дупка на пътното платно преди да се влезе в паркинга на хипермаркета. Лошото е че дупката е по-широка от едното платно, и водачите навлизат в насрещното за я избегнат, нарушавайки закона "по принуда" и същевременно създавайки конфликтни ситуации с опасност за създаване на ПТП. 20 пъти го копаят това място, и винаги се окъкват с изкърпването. Няма ли някакви органи които да следят как се ремонтира по улиците, АПИ, тва-онова??

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №152

Начало
22.03.2017
ID:
152

Моля да подадете сигнал до фирмата която поддържа уличното осветление, да сменят крушката на стълба която не свети от няколко седмици. Първо примигваше постоянно, накрая спря тотално. Пълен мрак

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №151

Начало
19.03.2017
ID:
151

Около 20.12.2016г. от общинската фирма извършиха санитарна сеч на уличните дървета - липа, като отрязоха ниско короните на дърветата на половината улица. Вече 3 месеца не са се появили да си довършат работата. Междувременно от ВИК отрязоха две от дърветата от долу Моля вземете мерки да се продължи започнатата санитарна сеч. Останалите необработени дървета ще започнат да се разлистват. Една от хубавите улици в града е обезобразена. Улицата е в непосредствена близост до сградата на Общината.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №150

Начало
17.03.2017
ID:
150

Моля да бъде разпоредена проверка за установяване на правото на ползване или собственост върху изградените гаражи в ЖК Дунав в близост до бл. №20 (между двора на ЦДГ №24 "Приказен свят" и клуб "Европейски гласове) ,бл. №20 и №16.

Статус:  В процес

Сигнал №149

Начало
13.03.2017
ID:
149

Нямате ли намерение да се ограничи скоростта по улица Калиакра чрез легнали полицаи например. Постоянно стават катастрофи и карат като луди.

Статус:  В процес

Сигнал №148

Начало
13.03.2017
ID:
148

Моля проверете светофара за пешеходци. Не се вижда кога свети и пресичането е на магия. Става въпрос на двете платна от и за Рилци.

Статус:  В процес