Сигнали в Добрич днес

В процес 1036 Приключени 1527

Списък с всички подадени сигнали в община Добрич

Филтър за сигнали

Сигнал №153

Начало
22.03.2017
ID:
153

От близо месец стои неасфалтирана дупка на пътното платно преди да се влезе в паркинга на хипермаркета. Лошото е че дупката е по-широка от едното платно, и водачите навлизат в насрещното за я избегнат, нарушавайки закона "по принуда" и същевременно създавайки конфликтни ситуации с опасност за създаване на ПТП. 20 пъти го копаят това място, и винаги се окъкват с изкърпването. Няма ли някакви органи които да следят как се ремонтира по улиците, АПИ, тва-онова??

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №152

Начало
22.03.2017
ID:
152

Моля да подадете сигнал до фирмата която поддържа уличното осветление, да сменят крушката на стълба която не свети от няколко седмици. Първо примигваше постоянно, накрая спря тотално. Пълен мрак

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №151

Начало
19.03.2017
ID:
151

Около 20.12.2016г. от общинската фирма извършиха санитарна сеч на уличните дървета - липа, като отрязоха ниско короните на дърветата на половината улица. Вече 3 месеца не са се появили да си довършат работата. Междувременно от ВИК отрязоха две от дърветата от долу Моля вземете мерки да се продължи започнатата санитарна сеч. Останалите необработени дървета ще започнат да се разлистват. Една от хубавите улици в града е обезобразена. Улицата е в непосредствена близост до сградата на Общината.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №150

Начало
17.03.2017
ID:
150

Моля да бъде разпоредена проверка за установяване на правото на ползване или собственост върху изградените гаражи в ЖК Дунав в близост до бл. №20 (между двора на ЦДГ №24 "Приказен свят" и клуб "Европейски гласове) ,бл. №20 и №16.

Статус:  В процес

Сигнал №149

Начало
13.03.2017
ID:
149

Нямате ли намерение да се ограничи скоростта по улица Калиакра чрез легнали полицаи например. Постоянно стават катастрофи и карат като луди.

Статус:  В процес

Сигнал №148

Начало
13.03.2017
ID:
148

Моля проверете светофара за пешеходци. Не се вижда кога свети и пресичането е на магия. Става въпрос на двете платна от и за Рилци.

Статус:  В процес

Сигнал №147

Начало
13.03.2017
ID:
147

Не работи уличната лампа на ъгъла на имота на Вежен 30.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №146

Начало
12.03.2017
ID:
146

Уличните лампи след №58 и №62 светват и изгасват

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №145

Начало
06.03.2017
ID:
145

Това място не знам какво е било мисля бензиностанция но в момента е сметище. Там се изхвърлят дори и строителни отпадъци а да не говорим че клошарите и бравятя роми го използват като обществена тоалетна тъй като е обрасло с бурени и храсти.

Статус:  В процес

Сигнал №144

Начало
04.03.2017
ID:
144

Вместо с празнични знамена, градът ни посрещна Националния празник с грозно развяващи се листи и окачени некролози по дърветата. Защо почитващата фирма спря да сваля некролозите и всякакви окачени по дърветата материали? В целия град дърветата са се превърнали в места за безплатна реклама - по 3-4 на дърво. Прилагам телефонните номера на рекламиращите се. Моля компетентните органи да ги глобят според Наредбата за обществения ред и да бъдат проверени плащат ли данъци и осигуровки, свързани ли

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител