Сигнали в Добрич днес

В процес 1035 Приключени 1526

Списък с всички подадени сигнали в община Добрич

Филтър за сигнали

Сигнал №141

Начало
02.03.2017
ID:
141

От няколко години тази улица се е превърнала от двупосочна в еднопосочна(с вместимост една кола), заради паркиралите на нея коли.Води се нелегален паркинг на служителите на "Добрич Строй".Това е уличката от ул.Дим.Ковачев към Балик бл.25.Това е улица, на която има училище и сутрин е ужасно натоварено...за да си позволяваме да чакаме да преминат насрещните коли по цялата улица!

Статус:  В процес

Сигнал №140

Начало
28.02.2017
ID:
140

Пътят е в много лошо състояние . Откриха се големи дупки след топенето на снега.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №139

Начало
26.02.2017
ID:
139

Огромна дупка/пропадане на ужасния път

Статус:  В процес

Сигнал №138

Начало
25.02.2017
ID:
138

Недобросъвестни граждани които редовно нарушават въпросния знак го откраднаха за да могат да нарушават системно правилата за движение.Моля да възстановите въпросния знак 81 Забранено е влизането на Пътни Превозни Средства.Препоръчвам да се контролира въпросната улица ,защото се нарушава системно ,а това чувство за безнаказаност нараства с всеки изминал ден.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №137

Начало
20.02.2017
ID:
137

Крушката е повредена и мига на интервали.

Статус:  В процес

Сигнал №136

Начало
20.02.2017
ID:
136

Без коментар...

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №135

Начало
19.02.2017
ID:
135

Паркиран автомобил на алея в детска площадка!5 дена е на алеята,а сега е на трвната площ

Статус:  В процес

Сигнал №134

Начало
17.02.2017
ID:
134

колко сигнала трябва да изпратиме,че да се направи нещо по въпроса?!?!?На детска площадка се паркирват автомобили-предупредени са,а вчера не само на площадката,а и право на алеята е спрян!

Статус:  В процес

Сигнал №133

Начало
07.02.2017
ID:
133

Повече от 4 месеца, уличното осветление не работи на ул. Генерал Георги Попов №39 и №41А.

Статус:  В процес

Сигнал №132

Начало
06.02.2017
ID:
132

Неработещо осветление - между номерата №17 и №19 на улица Кубадин.

Статус:  В процес