Сигнали в Добрич днес

В процес 994 Приключени 1490

Списък с всички подадени сигнали в община Добрич

Филтър за сигнали

Сигнал №54

Начало
07.10.2016
ID:
54

В прикачения файл сме описали проблема.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №53

Начало
06.10.2016
ID:
53

Не точно опасна, а занемарена, изоставена. След циганските набези през годините, бе окрадена повече от половината от оградата и железните футболни врати. Няколко младежи преди време опитаха да я "съживят", но безуспешно. Единственото игрище в целия район. Децата просто няма къде да ритат топка...

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №52

Начало
06.10.2016
ID:
52

Цялата отсечка пред болницата е осеяна с неравности и дупки, някои от които опасни. Срамно е, и жалко, най-вече защото по този път минават линейки които трябва да спасяват животи..... Дори е възмутително!!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №51

Начало
06.10.2016
ID:
51

Въпреки опитите на "Кауфланд" да въведат ред, и въпреки че увеличиха драстично паркинг местата предвидени за хора с увреждания, там много рядко може да се паркира от съответните люде. Местата са заети през деня от всякакъв вид МПС-та без стикери, често от скъпи луксозни коли. Всичко това, при условие че паркингът е полупразен и могат да паркират където си поискат, и да повървят 20 метра повече - нещо което е от значение за един болен човек. Хора без грам съвест и морал. Така е като ням

Статус:  В процес

Сигнал №50

Начало
06.10.2016
ID:
50

От около две седмици има липсващ капак на уличната отводнителна система, и от дупката стърчи един клон който някой гражданин е поставил за сигнализация.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №49

Начало
06.10.2016
ID:
49

Разнебитена улица.... от години е така.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №48

Начало
06.10.2016
ID:
48

Огромна дупка точно до пешеходната пътека, от няколко месеца зее. Не съм минавала оттам от около 2 седмици, но не вярвам да са я оправили...

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №47

Начало
06.10.2016
ID:
47

Пропаднала настилка точно пред входа на данъчното!!! От година на година става все по-зле, и е изумително как на никого не му пука, въпреки че там на ден минават ХИЛЯДИ граждани и държавни служители. Г-х Кмете, Вие явно не минавате оттам? УНИКАЛНА ДЪРЖАВА, УНИКАЛНА ОБЩИНА!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №46

Начало
06.10.2016
ID:
46

През ФЕВРУАРИ копаха заради авария, и оттогава никой не се вясна да асфалтира тази голяма площ която стои на чакъл вече 8 месеца. Разнебитиха целия град тия от ВиК бре, няма ли кой да ги контролира?!?

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №45

Начало
06.10.2016
ID:
45

Точно в завоя зее дупка от МЕСЕЦИ.....

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител