Сигнали в Добрич днес

В процес 1035 Приключени 1526

Списък с всички подадени сигнали в община Добрич

Филтър за сигнали

Сигнал №121

Начало
23.01.2017
ID:
121

Здравейте, Отсечка от улицата ни с дължина около 200 м. е непроходима за МПС. Имаме възрастни болни хора-инвалиди, които трябва да ходят на рехабилитация. Улицата ни е затворена към бул.Добруджа за МПС. Излизаме от съседна улица, до която не можем да стигнем. Очакваме да изпратите техника в най-скоро време.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №120

Начало
22.01.2017
ID:
120

В района на кв."Модерна махала" кв "Балик" там където са къщите от семеен тип, пътната настилка е от бетон.Вече може да се каже, че прилича на калдъръм, защото почистващата фирма хвърля върху снега смеси които рушат бетона.Това се случи и миналата година, когато отново подадох сигнал, но както виждам резултат от Ваша страна няма.Пълна безотговорност от Вашия служител осъществяващ контрола над почистващата фирма.Моля за спешни мерки още в понеделник, защото снеговалежите ще

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №119

Начало
20.01.2017
ID:
119

Непочистена улица от сняг. Снегорин изобщо не е минавал при последното снеговалене. Захода от ул.Отец Паисий към ул. Кубадин е непочистен с високи коловози.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №118

Начало
19.01.2017
ID:
118

някой не си върши работата боклука стой от вчера 18:15 и до сега не е почистен

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №117

Начало
18.01.2017
ID:
117

Нашата улица, както и съседните, ще бъдат ли почистени или да чакаме пролетта??? Много сте зле, признавам Ви. При 20-30см сняг не успявате да почистите, а какво ли щеше да бъде ако бяхме като в Скандинавия с по 1-2 метра сняг...... Ако аз бях кмет, щях да наложа доста стабилна глоба на фирмата по снегопочистването, и дори да им прекратя договора поради неизпълнение на поетите ангажименти към държавата.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №116

Начало
18.01.2017
ID:
116

Три снегорина на фирма АСА чистиха доста сериозно паркинга на магазина на Пеевски техномаркет, а пред блоковете на жк Иглика не влезе нито един снегорин. КОЙ? Питам, КОЙ контролира какво чистят тия некадърници от АСА?!? КОЙ? И ше видим ли най-после и нашите улици между блоковете почистени??

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №115

Начало
18.01.2017
ID:
115

Г-н кмете, предизборно обещахте да наблягате и на междублоковите пространства в кварталите, а не само на централна градска част. Кога ще можем да го усетим? За 20 дни сняг, снегорин видяхме точно два пъти - около коледа, и преди 3-4 дни, който побута отгоре-отгоре, сякаш за да спести 2 кила нафта. А ние продължаваме да закъсваме пред блока, има коловози и 20см сняг. До момента Ви даваме оценка СЛАБ 2. Искате ли да си я повишите? Ще гледаме...

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №114

Начало
18.01.2017
ID:
114

ОТ НОВА ГОДИНА ИМА ЕЗЕРО,ВЕЧЕ И УЛИЦАТА Е НЕПРОХОДИМА

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №113

Начало
18.01.2017
ID:
113

Спрете светофарите. И без това снегопочистването в града е под всяка критика, а със светофарите е лудница.

Статус:  В процес

Сигнал №112

Начало
18.01.2017
ID:
112

Искам да попитам защо след като ми беше отговорено на жалбата и обещано че ще идва снегорин и тук да чисти пътя никой не дойде?Вие знаете ли какво ни коства на нас да излезем от тук след като падне снегът?Всичко в момента е в заледени коловози и ни троши колите.Ако беше минала машина това нямаше да стане.Аз съм бременна в края на 8-мия месец и постоянно си отлагам консултациите защото немога да изкарам колата и да отида на лекар,как не ви е срам?Искам си парите за данъци обратно.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител