Сигнали в Добрич днес

В процес 1035 Приключени 1526

Списък с всички подадени сигнали в община Добрич

Филтър за сигнали

Сигнал №101

Начало
09.01.2017
ID:
101

уличното осветление не работи вече седмица

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №100

Начало
08.01.2017
ID:
100

Днес 08.01.2017г. поради непочистени от сняг улици, тук заседна ЛИНЕЙКА! Дойде и патрулка чиито служители бутаха на ръце и с триста зора успяха да изкарат линейката. Питам: Защо НИТО ЕДИН СНЕГОРИН не се появи в района на жк Иглика вече втори ден?? Питам: Ако линейка закъса с тежко болен, кой ще е виновен?? Питам: Заще такса смет бе увеличена със 75% след като дори един снегорин не може да се уреди?? Къде потъват парите от пътен данък и винетки?? Застамете се бе, г-да общинари... Засрамете се!

Статус:  В процес

Сигнал №99

Начало
08.01.2017
ID:
99

уважаеми служители на общината защо не се почиства пътят от рилски блокове до и след бивши вторични суровини,дори е непокътнат

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №98

Начало
04.01.2017
ID:
98

До блок 59на бул.Русия, между блока и денонощния магазин е паркиран камион ВОЛВО, без регистрационни табели. Камионът е натоварен с битови отпадъци и стои така натоварен повече от 2 години. Когато духа вятър , от каросерията хвърчат боклуци и се разнасят навсякъде. Камионът се ползваше от фирмата за дограма на Митровски, която се намира точно зад блок 59. Моля да вземете необходимите мерки за премахване камиона с натовареното върху него сметище.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №97

Начало
03.01.2017
ID:
97

Тротоарът до бул."Добруджа" е в лошо състояние предсавлявайки трудност за преминаването на възрастни хора. Целият тротоар от светофара на ул."Оп. Димитър Ковачев" до края му на кръговото дживение за гр.Балчик. На места има пропаднал участък. Благодаря.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №96

Начало
29.12.2016
ID:
96

от 3 седмици е паркиран на детската площадка!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №95

Начало
28.12.2016
ID:
95

Крушката на уличното осветление пред блока на улица Георги Кирков 72 не свети. Бeше сменена по мой сигнал по рано през годината, но отново е изгоряла.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №94

Начало
27.12.2016
ID:
94

в момента е 17:45,а уличното осветление не работи!На улицата е тъмно като в рог.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №93

Начало
26.12.2016
ID:
93

aвтомобил постоянно е на паркинг на детската площадка,нали е забранено?!А имаше и такива спрани на преко на улицата

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №92

Начало
26.12.2016
ID:
92

много кучета се разхождат и без каишки-извеждат ги да осерат "детската" площадка

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител