Сигнали в Добрич днес

В процес 1037 Приключени 1524

Списък с всички подадени сигнали в община Добрич

Филтър за сигнали

Сигнал №91

Начало
23.12.2016
ID:
91

ТХ4406ТХ Изоставен от повече от две години автомобил. Започнато е вече разграбването му. Автомобилът е и паркиран на продължението на тротоар.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №90

Начало
21.12.2016
ID:
90

Не е възможно преминаването. Пътят е напълно пропаднал

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №89

Начало
21.12.2016
ID:
89

Пропаднала шахта от поне 10 години. Счупен бетонен капак, зееща точно на кръстовище, по което на ден минават десетки коли, водейки деца в детската градина.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №88

Начало
16.12.2016
ID:
88

Лампата пред мола точно до детската пързалка, примигва, изгася, свети на интервали.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №87

Начало
16.12.2016
ID:
87

Точно при минаване над моста, асфалта е деформиран и се е получил един ръб (ор плочата отдолу може би) който става все по-осезаем. Моля проверете и го оправете преди да е станаля белята!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №86

Начало
14.12.2016
ID:
86

не работи уличното осветление пред N.46

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №85

Начало
13.12.2016
ID:
85

Опасен капак на шахта за мръсни води. При настъпване пропада и има опасност от тежки контузии.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №84

Начало
02.12.2016
ID:
84

От 1 седмица не работи уличното осветление по улицата . Има деца, които се прибират след 18.30 от училище .

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №83

Начало
01.12.2016
ID:
83

Здравейте ,искам да попитам кога ще смените изгорелите и поправите изпочупените осветителни тела на площадката пред бл69 и не само там а и в целия комплекс Модерна махала

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №82

Начало
30.11.2016
ID:
82

След удар на преминаваща кола има опасно изкривен електически стълб за улично осветлениe. През същият минават различни кабели, които след наклона на стълба са увиснали. Осветителното тяло е счупено.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител