Сигнали в Добрич днес

В процес 994 Приключени 1490

Списък с всички подадени сигнали в община Добрич

Филтър за сигнали

Сигнал №4

Начало
20.07.2016
ID:
4

Между блок 16 и изоставената бензиностанция на Петрол има две изсъхнали тополи, които буквално са кухи а основите им са проядени, т.е. при следващата буря ще паднат. Въпросът е че са високи 20 метра и в зависимост от това накъде паднат, могат да нанесат сериони щети, а дори и да отнемат човешки живот. Така или иначе в скоро време ще паднат, въпросът е какви ще са последствията. Моля да се махнат преди някой да е пострадал.

Статус:  В процес

Сигнал №3

Начало
20.07.2016
ID:
3

Изоставен от повече от година автомобил

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №2

Начало
20.07.2016
ID:
2

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №1

Начало
20.07.2016
ID:
1

Бл.46 - Осветлението пред блока не свети от 3 месеца , а са поставени скоро!!!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител