Сигнали в Добрич днес

В процес 1036 Приключени 1527

Списък с всички подадени сигнали в община Добрич

Филтър за сигнали

Сигнал №73

Начало
08.11.2016
ID:
73

няма никаква лампа в тази уличка която минава между стадиона(изкуственото игрище) и залата и е много тъмно и опасно,има хора които се прибират към добротица от градската градина,ако може да се поставят няколко и да се освети

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №72

Начало
05.11.2016
ID:
72

Добър ден, на детската площадка до блок 35,вандали са повредили и подготвили за крадене пейка. В момента липсват - 2 от 3те дъски за сядане, - 2 от 4те болта ,закрепящи краката на пейката към земята. Ще помоля комшиите да я демонтират-т.е.да извадят другите два болта -и да я пренесат в нашата маза. Ще съдействам по което и да е време за предаването и на Вас и за повторното и монтиране.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №71

Начало
02.11.2016
ID:
71

Улица без асфалт и осветление

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №70

Начало
02.11.2016
ID:
70

Това е всеки ден !

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №69

Начало
28.10.2016
ID:
69

Преди няколко години копаха за прекарване на газ. Тръгнаха си оставяйки разбити, начупени и липсващи плочки по тротоарите пред самия блок, пред целия блок. До ден днешен никой не се появи да ги оправи. Назакани едва ли има. Тоест - има... Наказаните сме ние, гражданите, които сме принудени да се препъваме в разбития тротоар.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №68

Начало
26.10.2016
ID:
68

Улица Витоша от една година е заграбена от фирма Агродимекс. Поставени са заключващи устройства даже и в почивните дни. Даже и да са платили за парко места какво означава, че всеки с пари може да заграби обществени места който са на всички граждани на гр.Добрич. Ние за разлика от въпросната фирма плащаме данък МПС в Община Добрич, за техните автомобили не знам. Моля, да се разгледа случая и да се даде равностойно достъп до обществена инфраструктура.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №67

Начало
25.10.2016
ID:
67

Днес ходих при мой близък в гробищния парк на Добрич и точно в този момент камион на фирма АСА изхвърляше кофите. Вижте какво остана след тях. не мисля че това е нормално в една европейска държава в 21 век

Статус:  В процес

Сигнал №66

Начало
25.10.2016
ID:
66

Днес ходих при мой близък в гробищния парк на Добрич и точно в този момент камион на фирма АСА изхвърляше кофите. Вижте какво остана след тях. не мисля че това е нормално в една европейска държава в 21 век

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №65

Начало
24.10.2016
ID:
65

Пред вход Б на ул.Дунав №16, в пространството между гаражите и асфалтовия път плътно до първия гараж е "паркиран" на зелената площ бял микробус Фиат ДУКАТО с регистрационен номер ТХ3765ХВ . В него собственикът е решил, че може да си отглежда гълъби. Микробусът е превърнат в гълъбарник. Другото нарушение според мен, че е паркиран върху зелена площ. Точно под него хората от вход Б бяха си направили малка цветна градинка. Моля да вземете необходимите мерки да бъде премахнат микробуса

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №64

Начало
20.10.2016
ID:
64

На това място на тротоара от години се извършва търговска дейност. Сега даже се циминтирва тротоара,за да им е по-добре,а ние гражданите трябва да вървим на улицата.Питам - затова ли плщаме данъци да вървя по улицата и да обяснявам на детето си защо слизам от тротоара на улицата

Статус:  В процес