Сигнали в Добрич днес

В процес 1048 Приключени 1601

Списък с всички подадени сигнали в община Добрич

Филтър за сигнали

Сигнал №1705

Начало
12.11.2020
ID:
1705

Голяма част от уличното осветление на посочения завой (когато се завива от детската градина към улицата на която е входът към училище "Хан Аспарух" и филиалът на Шуменски университет) не работи.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №1693

Начало
04.11.2020
ID:
1693

Адрес: Гаази Баба, Втори път, ул. Единадесета" - Вторият стълб от началото на улицата не свети

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №1691

Начало
03.11.2020
ID:
1691

Уличната лампа, която е в основата на стълбите не работи коректно. Ту гасне, ту светва. Моля да вземете мерки, защото от там минават живущите на трите блока.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №1684

Начало
30.10.2020
ID:
1684

Вечер водим децата си на лека отлетика и около залата е пълен мрак. Моля ако може да се сложи осветление около зала Добротица

Статус:  В процес

Сигнал №1676

Начало
26.10.2020
ID:
1676

неработеща улична лампа

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №1665

Начало
14.10.2020
ID:
1665

Уличното осветление не работи от около 10 дни

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №1660

Начало
12.10.2020
ID:
1660

От 8.10.2020 уличното осветление по улиците Стоян Михайловски и Захари Стоянов не работи.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №1649

Начало
01.10.2020
ID:
1649

Здравейте,има неработещо осветление от няколко дни пред блок 62,жк.Дружба 4.

Статус:  В процес

Сигнал №1637

Начало
20.09.2020
ID:
1637

Неработеща улична лампа

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №1632

Начало
18.09.2020
ID:
1632

За периода 16-17 Септември 2020 г. уличното осветление на ул. "Гривица" и ул. "Митко Палаузов" не работи! Моля да остраните проблема!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител