Сигнали в Добрич днес

В процес 1058 Приключени 1649

Списък с всички подадени сигнали в община Добрич

Филтър за сигнали

Сигнал №116

Начало
18.01.2017
ID:
116

Три снегорина на фирма АСА чистиха доста сериозно паркинга на магазина на Пеевски техномаркет, а пред блоковете на жк Иглика не влезе нито един снегорин. КОЙ? Питам, КОЙ контролира какво чистят тия некадърници от АСА?!? КОЙ? И ше видим ли най-после и нашите улици между блоковете почистени??

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №104

Начало
10.01.2017
ID:
104

Три дни не се появи нито един снегорин да почисти участъците в които е най-навял снега, и най-вече завоите. В момента в който пиша това, има закъсало МПС на завоя пред блок 2 вх. З. От един час се опитват да се измъкнат хората.... Ако беше минал снегорин да разчисти, нямаше да има такива моменти. Колкото коли опитаха да минах в тоя завой - толкова закъсаха. Смешно е и трагично в същото време, щом общината не е в състояние да осигури снегопочисгтване за гражданите си ПРЕЗ ЗИМАТА...

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №103

Начало
10.01.2017
ID:
103

Вече трети ден сме в очакване на снегорин който да разчисти ПОНЕ МАЛКО натрупания сняг. Ще дочакаме ли снегорин, или да чакаме пролетта?? Иначе ни е особено интересно кога, ако не сега, снегопочистващите фирми ще покажат на данъкоплатеца че парите му не отиват на вятъра.......... УНИКАЛНА ДЪРЖАВА! УНИКАЛНА МЪКА да изкара снегорините за да помогнат на народа.....

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №67

Начало
25.10.2016
ID:
67

Днес ходих при мой близък в гробищния парк на Добрич и точно в този момент камион на фирма АСА изхвърляше кофите. Вижте какво остана след тях. не мисля че това е нормално в една европейска държава в 21 век

Статус:  В процес

Сигнал №66

Начало
25.10.2016
ID:
66

Днес ходих при мой близък в гробищния парк на Добрич и точно в този момент камион на фирма АСА изхвърляше кофите. Вижте какво остана след тях. не мисля че това е нормално в една европейска държава в 21 век

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №59

Начало
14.10.2016
ID:
59

Здравейте,обръщам се с молба да дойде някой да види как някои от жителите на Авиограда се опитват да го превърнат в сметище.Ще ви покажа снимки на едното понеже нямах възможност да снимам другото,има хора които отглеждат и животни и замърсяват природата с отпадъците от тях,изхвърлят се и пласмасови изделия зад блоковете,строителни материали дори.На едно от местата има черен път който води до спирката на градския транспорт и от няколко дни и там се изхвърлят клони от дървета и камъни.

Статус:  В процес

Сигнал №39

Начало
06.10.2016
ID:
39

Преди месеци писах директно до кмета - отговорът бе че почистващата фирма стриктно била почиствала районите около кофите веднъж месечно. Да, ама Не. Тази прекрасна гледка ни е пред очите от минимум 7-8 години. Чистят веднъж ГОДИШНО, и то само след наш сигнал. Миналата година примерно, не почистиха нито за Коледа, нито за Нова Година, нито за Трети Март!!! Чак след нашия сигнал поизметоха района за Великден (1 Май). Отогава не е чистено. (снимките са от Неделя 2-ри Октомври)

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №32

Начало
20.09.2016
ID:
32

Около трафопоста е обрасла трева и някои от жителите си изхвърлят боклуците

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №31

Начало
20.09.2016
ID:
31

Около трафопоста е обрасла трева и някои от жителите си изхвърлят боклуците

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №23

Начало
31.08.2016
ID:
23

На тротоарната площ в непосредствена близост до оградата на детска градина № 24 "Приказен свят" има множество фекалии. Поради тази причина тротоарът не се използва от пешеходците от някоко месеца. Моля тротоарът да бъде почистен и да бъдат предприети действия за прекратяване на тази практика - например чрез монтиране на допълнително улично осветление или друго.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител