Сигнали в Добрич днес

В процес 1058 Приключени 1649

Списък с всички подадени сигнали в община Добрич

Филтър за сигнали

Сигнал №207

Начало
16.06.2017
ID:
207

Искам да подам сигнал за ЦСНТ, това е блокчето където са настанени децата. Стават нередности, който вие не знаете, домакина на едното блокче краде от парите на децата, а ние гражданите помагаме. сега ще ходят на екскурзия двете ЦСНТ а тя същата домакинката ще води и приятели и роднини, ами поканете и нас който наистина правим дарения. Не може ние да даваме на децата, а те вашите служители да изнасят всичко от там. Искам да направите проверка на ЦСНТ 1-2 Радка Стоянова се казва домакинката.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №206

Начало
16.06.2017
ID:
206

Добър ден, много моля да бъдат подрязани клоните на дърветата, защото са стари и при по-силен вятър падат. Силно се надявам в най-скоро време да откликнете, защото цяло лято децата си играят там и няма да има смисъл от действие след като е станала вече беля. Благодаря предварително.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №205

Начало
15.06.2017
ID:
205

Тревата е два метра.

Статус:  В процес

Сигнал №204

Начало
15.06.2017
ID:
204

Тревата е два метра.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №203

Начало
15.06.2017
ID:
203

Между ул."Арда "и къщите до у-ще "Климент Охридски"има буйна растителност.Балдараните са два метра високи.Съседи се оплакаха ,че от там излизат змии.Моля за съдействие от ваша страна за окосяване и обезпаразитяване на тревата .Ние живеем там,имаме малки деца.

Статус:  В процес

Сигнал №202

Начало
14.06.2017
ID:
202

Падна улей на детска пързалка в парка.Като по чудо никой не пострада,а на другата пързалка улея се клати и скоро може да падне.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №201

Начало
14.06.2017
ID:
201

Здравейте! Това е празното пространство около "дерето" което разделя кв."Йовково" и ж.к. "Балик".Намира се пред бл. 23-ти на ул. "Димитър Ковачев"."ДЖУНГЛА Е"!!!Децата ни играят пред блока! Някой няма ли да се заеме с проблема? Благодаря ви!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №200

Начало
14.06.2017
ID:
200

Здравейте! Това е празното пространство около "дерето" което разделя кв."Йовково" и ж.к. "Балик".Намира се пред бл. 23-ти на ул. "Димитър Ковачев"."ДЖУНГЛА Е"!!!Децата ни играят пред блока! Някой няма ли да се заеме с проблема? Благодаря ви!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №199

Начало
13.06.2017
ID:
199

Моля да бъдат окастрени ниско надвисналите клони на дърветата пред бившият магазин " БОИ И ЛАКОВЕ" и " ПРОФИ КРЕДИТ" с цел подобряване видимостта на търговските обекти и улесняване движението на гражданите по тротоара .

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №198

Начало
13.06.2017
ID:
198

След измиване на ул.''Вардар'' на 13.06.2017г. рано сутрин, цялата тиня и камъни се озова на ул. Суха река. Незнайно защо цистерната не пожела да продължи да измие улицата. На предишното измиване на улиците трябваше да се помоли шофиора да влезе в нашата улица.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител