Сигнали в Добрич днес

В процес 1048 Приключени 1601

Списък с всички подадени сигнали в община Добрич

Филтър за сигнали

Сигнал №139

Начало
26.02.2017
ID:
139

Огромна дупка/пропадане на ужасния път

Статус:  В процес

Сигнал №138

Начало
25.02.2017
ID:
138

Недобросъвестни граждани които редовно нарушават въпросния знак го откраднаха за да могат да нарушават системно правилата за движение.Моля да възстановите въпросния знак 81 Забранено е влизането на Пътни Превозни Средства.Препоръчвам да се контролира въпросната улица ,защото се нарушава системно ,а това чувство за безнаказаност нараства с всеки изминал ден.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №137

Начало
20.02.2017
ID:
137

Крушката е повредена и мига на интервали.

Статус:  В процес

Сигнал №136

Начало
20.02.2017
ID:
136

Без коментар...

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №135

Начало
19.02.2017
ID:
135

Паркиран автомобил на алея в детска площадка!5 дена е на алеята,а сега е на трвната площ

Статус:  В процес

Сигнал №134

Начало
17.02.2017
ID:
134

колко сигнала трябва да изпратиме,че да се направи нещо по въпроса?!?!?На детска площадка се паркирват автомобили-предупредени са,а вчера не само на площадката,а и право на алеята е спрян!

Статус:  В процес

Сигнал №133

Начало
07.02.2017
ID:
133

Повече от 4 месеца, уличното осветление не работи на ул. Генерал Георги Попов №39 и №41А.

Статус:  В процес

Сигнал №132

Начало
06.02.2017
ID:
132

Неработещо осветление - между номерата №17 и №19 на улица Кубадин.

Статус:  В процес

Сигнал №131

Начало
05.02.2017
ID:
131

От3месеца(поне)ви испращаме сигнали за автомобили,които паркирват на детската площадка,и продълзават да си паркирват на нея-вчера беха 3,а сега(отивам да изхвърля боклука)и виждам един...ами да взема и аз да си спирам колата там,след като е разрешено!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №130

Начало
03.02.2017
ID:
130

Местата са заети постоянно от всякакви МПС-та... от пенсионерския клуб идват и спират на паркинга вечер няма къде да се спре автомобила. Повечето автомобили не се карат и стоят като паметници... има хора с гаражи но си спират пред блока а гаража нека да стои за красота. Повечето от блока ако имаме примерно по 2 или пък 3 коли и нямаме гараж и искаме да са ни под око какво правим ? :(

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител