Сигнали в Добрич днес

В процес 1058 Приключени 1649

Списък с всички подадени сигнали в община Добрич

Филтър за сигнали

Сигнал №187

Начало
17.05.2017
ID:
187

Здравейте! Има скъсана панта на едната от вратичките на детската площадка и счупено стъпало на пързалката.Стъпалото няколко пъти го поправяхме,но вече е невъзможна поправката му,без подмяна.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №186

Начало
17.05.2017
ID:
186

Ул. "Сан Стефано", към Градски парк Добрич, до Детска ясла 4. От месеци, след ВиК авария, тази дупка стои така. На това място се разминават автомобили двупосочно, улицата е натоварена, няма тротоари никакви. Майки с колички и малки деца, възрастни хора, велосипедисти, излизат в средата на платното, изпод гумите на автомобилите хвърчат разпръснатите камъни от запълнената дупка. Всеки ден виждам ситуации, предпоставки за ПТП.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №185

Начало
14.05.2017
ID:
185

От 2 дена забелязах как деца се катерят по покрива на старата сграда в двора на залата ( бившо парно)

Статус:  В процес

Сигнал №184

Начало
12.05.2017
ID:
184

Здравейте! На ул. Брацигово 1 ни се намира паркинга за коли. Непосредственно да моята първа кола в редицата се намира дърво което чакаме всеки мовент да падне. Подсечено е в корена а е огромно . Ситуацията е много сериозна и Ви молим за съдействие от ваша страна за отсраняването му. Точно там всяка вечер си играят деца и не ни се мисли какво може да стане. Забелязахме прореза в дървото днес тъй като беше обрасло с издънки и не се виждаше докато днес не почистихме там. Спешно молим!!!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №183

Начало
08.05.2017
ID:
183

Моля да се провери мостът до Агромагазина по бул."Русия"Има опасност от падащи предмети!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №182

Начало
03.05.2017
ID:
182

Здравейте,със семейството ми живеем на ул.Богдан №18.имаме дете на две години а на цялата улица има 5 деца под 7г. улицата ни е уникално прашна, толква е прашна и мръсна че да беше черен път нямаше да е толква мръсно!!! Когато мине кола по нея се вдига страшен прахоляк!! не можем да си изкараме детето на вън!!! Много моля да бъде разпоредено в най кратки срокове улицата да бъде изметена и измита

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №179

Начало
25.04.2017
ID:
179

Не работи уличното осветление на ул.Стефан Стамболов

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №178

Начало
25.04.2017
ID:
178

От Февруари 2016 стоят неасфалтирани разкопките на ВиК.... Контрол има ли в тоя град??? Хайде стегнете се малко де!!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител