Сигнали в Добрич днес

В процес 1046 Приключени 1594

Списък с всички подадени сигнали в община Добрич

Филтър за сигнали

Сигнал №1390

Начало
13.03.2020
ID:
1390

Неработещо улично осветление от две седмици пред №11,13, 14 и 16

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №1377

Начало
11.03.2020
ID:
1377

Неработещо улично осветление на №11,14.16

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №1348

Начало
27.02.2020
ID:
1348

Вчера вечерта 26.02.2020 нямахме никакво улично осветление по ул.Захари Стоянов, ул.Любен Каравелов, в района на училище Славейков , моля да се провери и и отстрани проблема,от енерго про ме насочиха да подам сигнал към Община Добрич.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №1346

Начало
26.02.2020
ID:
1346

Не работещо улично осветление пред ж.к Балик бл.40 вх.Г

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №1337

Начало
22.02.2020
ID:
1337

Неработеща улична лампа . Повредена е от около 10 дни. Намира се зад бившият мебелен магазин Мартинелин срещу вход А . Адресът е бул.3ти Март 20 А.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №1289

Начало
19.02.2020
ID:
1289

Уличната лампа е повредена от около седмица . Намира се зад бившият магазин Мартинели , срещу вход А .

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №1288

Начало
19.02.2020
ID:
1288

Уличната лампа е повредена от около седмица . Намира се зад бившият магазин Мартинели , срещу вход А .

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №1271

Начало
12.02.2020
ID:
1271

Неработеща лампа на уличното осветление.

Статус:  В процес

Сигнал №1270

Начало
12.02.2020
ID:
1270

Неработеща лампа на уличното осветление. Моля да бъде сменена своевременно!

Статус:  В процес

Сигнал №1240

Начало
27.01.2020
ID:
1240

липса на улично осветление от 1 месец

Статус:  В процес