Списък с всички подадени сигнали в община Добрич
Филтър за сигнали
относно санирането на блока
06.02.2024
2888
Здравейте, Преди известно време ви изпратих относно не затворена тераса над моя ап.2, при санирането сигнал №2512 и досега не съм получила никакъв отговор. сега ви изпращам и някои снимки - бл.15 вх.Г - ап.2 и над него.- може да огледате как е саниран и да го сравните с бл.14, който започнаха след нашия как е направен и за колко време . Бл.15 ни мотаха - 8-9 месеца. Тоя сив- циментен цвят нацапана , като недовършен само някои тераси е в лилав цвят избрани, вместо да се направи цвета както на техните тераси и на другите, както е на бл.14 ..Как така е избрано само на някои тераси да са оцветени, кои са те за сметка на какво и от задната страна долу не е направен и перваза .Преди доста време вече години бях помолла за пръст за градинка само обещаваха и нищо не достави
Счупен клон на дърво
05.02.2024
2887
Счупен клон от дърво, който е провиснал и всеки момент може да падне. Предпоставка е за почти случил се инцидент. Намира се между Пощата и северната част на читалището.
Не изхвърлен боклук
05.02.2024
2886
Боклука не е изхвърлен от събота !!!
Не светеща улична лампа
05.02.2024
2885
Улица 8ми март има не работеща улична лампа намира се на крастовишето по улица Вардар и 8ми-март по баира на горе в дясно първата лампа
Неизвозена смет на 4/02/24
05.02.2024
2884
В следствие на не извозена смет от фирмата отговорна за това се стигна до замърсяване на около блоковото пространство !!! Това се случи в неделя 4/02/2024 . Боклуците се разпръснаха от вятъра и всичко е замърсено с найлонови торбички. Моля да се потърси отговорност от сметоподдържащата фирма, нова не се случва за първи път
Изоставен автомобил
04.02.2024
2883
Автомобилът е изоставен през декември месец 2023 на паркинга зад блок 6 в квартал Добротица. Няма валидна гражданска отговорност и прегледа е изтекъл. Пречи за паркирането на живущите в блока и съседните около него. Няма яснота от живущите наоколо на кого е изоставеният автомобил. ТХ7765ХМ лилав на цвят
Опасно дърво
03.02.2024
2882
Здравейте, На бул. Христо Ботев до трафопоста зад православен храм "Св. Димитър" има опасно наклонено дърво над пътя. Видимо наклонът на дървото е естествен и не е предизвикан от външни процеси, но при евентуален обилен снеговалеж би могло да натежи и да се счупи на тротоара и пътя, което може да застраши човешки живот. Моля да го инспектирате и да вземете мерки за обезопасяването му. Благодаря!
Счупени клони, надвиснали над тротоара
03.02.2024
2881
Счупени са клоните на дърветата по тротоара на улицата, в резултат от силните ветрове. Надвиснали са опасно над тротоара като се държат на ивици, малки части от кората на дървото и са подпрени върху външни кабели на стълб по протежение на улицата (осветление). Това е втори сигнал в рамките на 3 месеца, но липсва реакция от длъжностните лица.
Ужасно замърсяване в общински блок за живеене
02.02.2024
2879
Здравейте! Надявам се да се обръщам в правилната институция! От близо седмица от ЕЛ таблото ми излиза ужасен пушек и се оказа, че това не е само в моя апартамент. Оказа се, че същия проблем го има апартамента до моя и на горния етаж. Причината според мен е някъде неправилно поставена печка за отопление и може би поддържането и с някакви въглища, за това не мога да бъда сигурна.Обиколих всички апартаменти като отговора на въпроса ми случайно дали не е от тях е, че не е от тях и така абсолютно никой не си призна дали случайно не е от него. Но според мен това не е нормално повече от един апартамент да се оплаква от този проблем и да не се обърне внимание. Има и деца, за които този пушек, който се насъбира и не те оставя да спиш е доста вреден. Извинявам се, ако оплакването не е за тук!
Опасно дърво
01.02.2024
2878
Пред входа в който живеем има огромно старо дърво (липа) което, подкопава основите на цялата сграда. Също така, клоните му навлизат в откритите тераси на живущите и създават условия за щети, както материални, така и физически. Ще сме много благодарни ако, въпросното дърво бъде отсякано или драстично подкастрено. Надяваме се за бързо и навременно реагиране и благодарим предварително