Сигнали в Добрич днес

В процес 1720 Приключени 2066

Списък с всички подадени сигнали в община Добрич

Филтър за сигнали

Добър ден

Начало
21.04.2026
ID:
5900

Добър ден бях член на комисия на 19.04.2026г. Въпросът ми е кога ще се изплатят парите от изборите по банков път?

Статус:  В процес

Не окосени тревни площи

Начало
21.04.2026
ID:
5899

На 16.04.2026 Ваш екип от озеленяването косиха тревните площи по цялата улица Иван Вазов, като пред блок №2 оставиха една част неокосена и непочистена от тревните отпадъци. Въпросът ми е защо работата не е свършена докрай и както трябва? Кой трябва да окоси тази част? Не влиза във Вашите задължениея ли? Живущите от блок 2 очакваме работата да бъде довършена в най-ранни срокове.

Статус:  В процес

Спирка Добротица - спортна зала

Начало
21.04.2026
ID:
5898

Налага ми се да използвам автобус, но не съм запозната с номерата на автобусите и маршрутите и на спирката на електронното табло е А8 и А14, а на табелата е 4а и 8. Едно и също ли е? И ако не, може ли да се оправят?

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Ремонт

Начало
20.04.2026
ID:
5897

Здравейте. Пиша ви за нашата площадка в квартала Дружба 3 зад блок 30. Нашата площадката е в изключително лошо състояние,освен че няма катерушки,стъпала,врати и много трева -най ни притеснява найс родителите че на една от дървените къщи когато има качени дечица цялата се люшка а височината не е никак малка. Моля вземете под внимание за оправата на тази площадката преди някой малко дете не падне и не стана някой беля. Мога да прикача снимки. Благодаря ви предварително за вашия отговор.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Ремонт

Начало
20.04.2026
ID:
5896

Здравейте. Пиша ви за нашата площадка в квартала Дружба 3 зад блок 30. Нашата площадката е в изключително лошо състояние,освен че няма катерушки,стъпала,врати и много трева -най ни притеснява найс родителите че на една от дървените къщи когато има качени дечица цялата се люшка а височината не е никак малка. Моля вземете под внимание за оправата на тази площадката преди някой малко дете не падне и не стана някой беля. Мога да прикача снимки. Благодаря ви предварително за вашия отговор.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Компрометиран участък от улица “Цар Самуил” между ул. “Йордан Йовков” и ул.”Цар Петър”

Начало
20.04.2026
ID:
5895

Участъкът от ул. Цар Самуил, м/у ул.Йордан Йовков и ул.Цар Петър е в окаяно състояние. Огромни дупки! Липса на тротоари, а улицата се отличава с изключителна натовареност, заради потокът на ученици за училище “Христо Ботев”. Минават много деца и родители. Пеш и с превозни средства.

Статус:  В процес

Непочистени кофи за отпадък

Начало
20.04.2026
ID:
5894

Днес 20.04.26 г. Не са почистени контейнерите. Па-рано сигнализирах точно за тези контейнери, че някой ги измества на пътното платно. Днес си бяха почти в ръкава регламентиран от общината. Съобщих, че едното колело на единия го няма. Предложих да се сложат контейнери за разделно изхвърляне на отпадък. Наблизо има магазин, който редовно изхвърля отпадък, който може да се рециклира. Пълна свинщина става, днес са събирали пръснати отпадъци от земятао. Вземете мерки, моля!

Статус:  В процес

нужда от окосяване кв.Дружба 1

Начало
20.04.2026
ID:
5893

Здравейте, Запознати сме, че общината има графици за косене в целият град, но искам да сигнализирам, че последните години в нашият квартал това се случва ЕДВА в края на месец май, а до тогава тревата става близо 1м. висока. Нарочно е заснето от тротоара, да видите вече с каква височина е. Моля да се вземат мерки, има голяма растителност, дори край детски площадки. Вече има и кърлежи. Моля тази година да се окоси по-рано.

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Опасна детска площадка

Начало
20.04.2026
ID:
5892

Подавам сигнал за опасни елементи от ремонта на пасъчниците в ДГ Слънчице номер 10. Половината пясачници са обиколени с дървени елементи тип пейка, а останалита с бордюрни камъни с изключително остри ръбове. Тези пасъчници са опасни за игра на деца на възраст от 3,5 до 7 години! Моля, да се вземат мерки за обезопасяване на пясъчниците!

Статус:  В процес

Пътят за Балчик

Начало
19.04.2026
ID:
5891

Пътят към гр.Балчик е в ужасно състояние. Всеки ден хората са потърпевши по този път от спукана гума или пукната джанта. Затова ли ние хората плащаме данъци,винетки, за да получаваме този път ли? Никога няма да се оправи тази държава . В другите държави такова нещо няма както тук , взиматат се пари от хората за “щяло и нещяло”,обаче нищо не се оправя. Кой би подпомогнал хората,които си чупят колите или без значение дали кола или гума по пътищата? Пътят за Балчик дори няма знаци,които да покажат къде има дупка и къде трябва да се намали скоростта. Автомобилът ми е скъп,но понеже пътищата в община Добрич са скапани получих пукната джанта и спукана гума,без начин за оправяне.???? Не успявам тук да ви кача снимка с последицата от дупката и моята гума и джанта за съжаление

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител